Belgelerim Klasörünün Simgesi Kayboldu

Lynfield

Hectopat
Daha fazla  
Belgelerim klasörünün simgesini, özellikler kısmından değiştirmiştim, fakat dün farkında olmadan simgenin dosyasını farklı bir yere taşıdığım için ortada bug olmuş ve bu yüzden klasör aşağıdaki resimdeki gibi gözüküyor. Birkaç program denedim değiştirmek için ama değişmedi, ayrıca normalde klasöre sağ tıklayıp özelliklerine girebiliyor olmam gerekirken şu an o kısım da kaybolmuş. Kısayol oluşturup ona simge eklemek bir çözüm ama klasöre girince sol kısımda klasör yine simgesi yokmuş gibi gözüküyor. Bunun dışında bir çözümü var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    1,9 KB · Görüntüleme: 47
Çözüm
M
AppData\Local klasöründeki IconCache.db isimli dosyayı silip tekrar deneyin.
Belgelerim klasörünün simgesini, özellikler kısmından değiştirmiştim, fakat dün farkında olmadan simgenin dosyasını farklı bir yere taşıdığım için ortada bug olmuş ve bu yüzden klasör aşağıdaki resimdeki gibi gözüküyor. Birkaç program denedim değiştirmek için ama değişmedi, ayrıca normalde klasöre sağ tıklayıp özelliklerine girebiliyor olmam gerekirken şu an o kısım da kaybolmuş. Kısayol oluşturup ona simge eklemek bir çözüm ama klasöre girince sol kısımda klasör yine simgesi yokmuş gibi gözüküyor. Bunun dışında bir çözümü var mı?
Sistem geri yüklemeyi kullan.

AppData\Local klasöründeki IconCache.db isimli dosyayı silip tekrar deneyin.

Çok teşekkürler bu dediğiniz işe yaradı. :D

Edit: Bu işleme ek olarak Icon Cache Rebuilder programını da indirdim öyle düzeldi. Aynı sorunu yaşayan olursa lazım olabilir bu dediğim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı