Belirli zamanlarda pingin yükselmesi

BurakYildirim

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Yaklasik 2 hafta once Izmire tasindik ve nakil islememizi basariyla gerceklestirdik. 1 haftadir bi sorun yoktu ama ondan sonra cok ama cok ilginc bir sorunla karsilastim. Aksam 20:00-1:00 (gece) arasinda pingim 10-13'ten 90-100'e firliyor. EU serverlerinde, CS:GO gibi oyunlarda vs 140 ping aliyorum. Sorun 8'de basliyor ve 1'de bitiyor. Sebebini gercekten bilmiyorum Turktelekom musteri hizmetlerini aradim ve ariza kaydi falan olusturdular. Ama bu sorunu yasayan cok insan varmis ben cozeceklerini sanmiyorum. Her neyse bi ilginc daha sorun yasadim dun aksam hiz testi yaptim. Turktelekomu aradim internet paketimin GB'sini kotami asmisim bu yuzden hizim dusurulmus girdim baktim harbiden oyle ama bugun sabah kalktigimda hiz testi yaptim ve download ve upload speedim kendi halindeydi. Yardimlarinizi bekliyorum, saygılarımla...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı