Çözüldü Bellek bütünlüğü açılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

lexerotk

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Eki Görüntüle 1485864

Arkadaşlar, bellek bütünlüğü kendi kendine kapanmış. Uyumusuz sürücülere baktım ve dün telefonumu bağlamış onun sürücüleri duruyor ve bilmediğim birkaç şey vardı. Birisinde Kingsoft Antivirüs falan yazıyor ama bunu hiç kullanmadım. Bir de sanırım bu GameLoop'a ait:

Eki Görüntüle 1485880

Bunu nasıl düzeltirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Nasıl çözdünüz? Başkaları da faydalansın.

Hocam çok garip ama VPN açık olduğu için öyle olmuş. Kullandığım VPN belki de sıkıntılıydı ki Malwarebytes onu virüs olarak gördü.

AmanVPN kullanıyordum. Eğer varsa VPN'i silsinler ya da kapatsınlar tekrar denesinler.
Eki Görüntüle 1485864

Arkadaşlar, bellek bütünlüğü kendi kendine kapanmış. Uyumusuz sürücülere baktım ve dün telefonumu bağlamış onun sürücüleri duruyor ve bilmediğim birkaç şey vardı. Birisinde Kingsoft Antivirüs falan yazıyor ama bunu hiç kullanmadım. Bir de sanırım bu GameLoop'a ait:

Eki Görüntüle 1485880

Bunu nasıl düzeltirim?

Hocam çok garip ama VPN açık olduğu için öyle olmuş. Kullandığım VPN belki de sıkıntılıydı ki Malwarebytes onu virüs olarak gördü.

AmanVPN kullanıyordum. Eğer varsa VPN'i silsinler ya da kapatsınlar tekrar denesinler.

Çözüm
Hata! Bir sorun ile karşılaştık.
Bir sorun ile karşılaştık. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Tarayıcı konsolunda daha fazla hata detayı olabilir.

Çözümü bir türlü yazamadım çünkü hata verip duruyor, böyle yazıyorum oluyor, çözümü yazıyorum olmuyor.

Fotoğraflara bakarak çözümü kendiniz anlamaya çalışın bari.
Kısaca;
Luckhunter uygulaması lazım.
C diskinde malum dosyaları aratın, bulun, tümünü seçin, sağ tıklayıp LockHunter ile silin, Bilgisayarı yeniden başlatın.
Buradaki örnek malum dosya TesSafe bu adı aratın mesela C diskinde.

Ama öncelikle klasör seçeneklerini fotoğraftaki gibi yapmayı unutmayın.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-10-07 110035.png
    Ekran görüntüsü 2022-10-07 110035.png
    19,6 KB · Görüntüleme: 149
  • bu.png
    bu.png
    54,1 KB · Görüntüleme: 150
  • bu3.png
    bu3.png
    36,6 KB · Görüntüleme: 143
  • bu1.png
    bu1.png
    30,7 KB · Görüntüleme: 151
Son düzenleme:
hata! Bir sorun ile karşılaştık.
Bir sorun ile karşılaştık. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Tarayıcı konsolunda daha fazla hata detayı olabilir.

Çözümü bir türlü yazamadım çünkü hata verip duruyor, böyle yazıyorum oluyor, çözümü yazıyorum olmuyor.

Fotoğraflara bakarak çözümü kendiniz anlamaya çalışın bari.
Kısaca;
Luckhunter uygulaması lazım.
C diskinde malum dosyaları aratın, bulun, tümünü seçin, sağ tıklayıp lockhunter ile silin, bilgisayarı yeniden başlatın.
Buradaki örnek malum dosya tessafe bu adı aratın mesela C diskinde.

Ama öncelikle klasör seçeneklerini fotoğraftaki gibi yapmayı unutmayın.

Sorun kullandığım VPN'den kaynaklanıyormuş. Onuda sildim başka bir VPN kullandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı