Ben bu taraftarları hiç anlamıyorum

9544

Kilopat
Makaleler
46
Yer
Dark
Daha fazla  
Dün başka takımdan diye öldürdüğünüz taraftara ne oldu? K*ç sıkışınca Anamız Havva Babamız Adem deriz kardeş olduğumuzu hatırlarız.

2Aemxxd.jpg

Bilader, başka adamın taraftarını herkes mi öldürdü? Manyağın biri öldürdü diye bütün olayı ona mal edemezsin. Orada insanlar ne olup bittiğini biliyor, böyle bir dayanışma ve yardıma ihtiyaç var ki böyleler. Birlik olmak şerefsizlik galiba senin gözünde? Ya da iki yüzlülük?

Yok ben Facebook'ta gördüğüm bir şeyi not düştüm. Olayı Gezi Parkına bağlamadım sadece k*ç sıkışınca birlik oluyoruz dedim.
İlla konuyu saptıracaksan beni zaten aklında saptırdın sen abi. :D

Yok ben Facebook'ta gördüğüm bir şeyi not düştüm. Olayı Gezi Parkına bağlamadım sadece k*ç sıkışınca birlik oluyoruz dedim.
İlla konuyu saptıracaksan beni zaten aklında saptırdın sen abi. :D

Bu halk başka türlü akıllanmıyor zaten. Anca sıkışınca birlilk, kardeşlik içinde yaşıyoruz ama bilmiyorlar ki hep böyle yaşasak en iyisi biz olacağız. Dil, din, cemaat, ırk, taraftarlık vs. diye hep ayırıyorlar bizi...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı