Ben kimim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

1card1

Hectopat
Makaleler
1
HWA, Zone e-Sports, Oyun Hizmetleri, Aliveingames, ANT gibi takımlarda oynadım. HWA takımındayken daha önce Space Academy'de oynamış realzy, ülkemizi en iyi temsil eden Woxic, Extram ve Reaqx ile Türkiye şampiyonluğum var, 2017 yılında nerdRage takımına geçtim. Turnuvalara cıkmaya devam ederken yayıncılığa başladım, sonra yayıncılıkla esporu aynı anda götüremeyince esporu bırakıp yayıncılığa devam ettim. 2020 yılında espora tekrar başlayıp Sangal takımına geçerek kasım ayında Valorant'ta BBL'i First Strike turnuvasında yenerek MVP seçildim.
Başkaları futbolda yapıyor 'ben kimim' yazıp bir futbolcunun kariyerini yazıyorlar, insanlar da tahmin ediyor. Ben yapıyorum, gelen cevaplar;
Homo sapiens, Tamam, Konunun nasıl onaylandığını düşünüyorum, konu 3 iq.
Yazdığım şey kendi hayatım değil, 2 kere Türkiye şampiyonu olsam burada ne işim var gider espor kovalarım. Bu bir esporcunun kariyeri.

Son düzenleme:
HWA, Zone e-Sports, Oyun Hizmetleri, Aliveingames, ANT gibi takımlarda oynadım. HWA takımındayken daha önce Space Academy'de oynamış realzy, ülkemizi en iyi temsil eden Woxic, Extram ve Reaqx ile Türkiye şampiyonluğum var, 2017 yılında nerdRage takımına geçtim. Turnuvalara cıkmaya devam ederken yayıncılığa başladım, sonra yayıncılıkla esporu aynı anda götüremeyince esporu bırakıp yayıncılığa devam ettim. 2020 yılında espora tekrar başlayıp Sangal takımına geçerek kasım ayında Valorant'ta BBL'i First Strike turnuvasında yenerek MVP seçildim.
Bilmem, kimsin?

Aklıma Berk Rip Tepe geldi ama alakası yoktur herhalde :D.

E tamam da bana burada mesaj yazarak kendini anlatamazsın ki konuşmamız lazım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı