Ben Kötü Bir İnsan mıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sanch

Hectopat
Daha fazla  
Ben kötü bir insan mıyım? Birilerine sadece yük mü oluyorum? Beceriksiz miyim? İşe yaramaz mıyım? İnsanlar beni sevmiyor mu?
Aklıma bu sorular takıldı dostlar ve moralimi de bozmadı değil. Nasıl, bir cevap bulabilirim?

Kısa süreli bir çıkmaza girmişsin. Yakın zamanda eski haline dönersin. Dediğimi reddedersen sessiz bir ortamda kendi kendine bu soruları sor ve kendinle tartış. İşte o zaman doğru cevabı bulabilirsin.

Ben kötü bir insan mıyım? Birilerine sadece yük mü oluyorum? Beceriksiz miyim? İşe yaramaz mıyım? İnsanlar beni sevmiyor mu?
Aklıma bu sorular takıldı dostlar ve moralimi de bozmadı değil. Nasıl, bir cevap bulabilirim?

Örnek ver yaptıkların ve yapmadıklarınla alakalı. Örneğin, bugün birisine bunu yaptım ya da yapmadım.

Buradan tanıdığım kadarıyla kötü biri değilsiniz, bazı kişiler sizden sıkıldığı için böyle tepkiler vermiş olabilir, fazla kafanıza takmayın, hayat devam ediyor😁

Dostum ironi yaptım ben senin kötü olup olmadığını nereden bileyim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı