Ben Yoruldum Hayat!

Semih Demir

Kilopat
Makaleler
7
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben yoruldum be hayat,
Yazamayacak kadar yoruldum, yazsam bile anlatamayacak kadar yoruldum...
Kimsesizlikten yoruldum, çaresizlikten yoruldum, gece vakti herkes uyuyorken balkona veya dağa taşa çıkıp sigara içmekten yoruldum, tek ve yek kalmaktan yoruldum...

Ben senden ötürü, senden dolayı çok yoruldum be hayat...
Gelmesen ya üstüme? Diz çöktüm namert yüzüne... Yoruldum hayat, pes etmemeye çalıştıkça pes etmekten yoruldum. Bıktım senden hayat, alsan ya canımı bir an evvel kahpe kurşunu ile, bir araç kazası ile, ne ile öldürürsen öldür beni. Yaşamakta istemiyorum...

Boşver hiç bir şeyi kafaya takmaya değmiyor gerçekten. Durum iyi ise al bir Ryzen+1080ti keyfine bak. Bir de yalnızsanız, yavru muhabbet kuşu alıp alıştırabilirsiniz. Çok iyi dost oluyorlar.:mutlu:

Sigara sagliga zararlidir diyip hemen bir kamu spotu geceyim bari.
Yorulma, üzülme desert herseyin güzel olacagina inanmak güzel sey.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O zaman sana gelsin abi :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı