Foruma siyaset başlığı açılmalı

Kutuplaşmaktan başka bir işe yaramaz. Seviyeli tartışmaların döneceğini hiç hiç düşünmüyorum, istisnalar dışında tabii.

Gül gibi Donanım Haber forumunu çöplüğe çevirdiler. Bunu ben değil, bu tür konularda en çok beğenilen adamlar söylüyor.

Siyaset yapmak isteyen meclise gitsin. Ya da DH'ye. Burası Teknoloji forumu.

Gül gibi Donanım Haber forumunu çöplüğe çevirdiler. Bunu ben değil, bu tür konularda en çok beğenilen adamlar söylüyor.

Siyaset yapmak isteyen meclise gitsin. Ya da DH'ye. Burası Teknoloji forumu.
Teknoloji forumu desek çok doğru olmaz hocam ama haklısınız. Siyaset gerçekten sonu iyi gitmeyen kavgalara sebebiyet veriyor.

Hocam hani ben istiyorum çünkü nerede Türkiye ile ilgili bir konu açılsa %75'i siyasete bağlanıyor.
Siyasetle alakasız konularda böyle oluyor da millet birbirine giriyor, bir de konunun direkt siyaset olduğu bir başlıkta oluşacak kaosu hayal et. Aslında izleyip gülmek için açılmasını destekliyorum ama yine de birilerinin içeri alınmayacağının bir garantisi yok. :D

Siyasetle alakasız konularda böyle oluyor da millet birbirine giriyor, bir de konunun direkt siyaset olduğu bir başlıkta oluşacak kaosu hayal et. Aslında izleyip gülmek için açılmasını destekliyorum ama yine de birilerinin içeri alınmayacağının bir garantisi yok. :D

Vallaha hocam içeri alınır mı alınır doğru söylüyorsunuz :D

Sonra insanlar şuna başlar siyaset konu başlığı altında üyelerin yorumlarını arar; "Sen bucusun senin dediğinin bir hükmü yok", "senin sistem önerini kabul edemem çünkü sen şu particisin" gibi durumlar kaçınılmaz. Yeni mesajlar bölümüne de kürsü açalım, Technopat'a seslenişte olsun. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı