Benchmarktan Sonra Mavi Ekran

yusoxal

Femtopat
Daha fazla  
CPU UserBenchmarks - 1276 Processors Compared sitesinden indirdiğim benchmarkı yaparken 3D testinde 3-4 FPS aldı ve PC mavi ekran verdi (Şu meşhur kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı ekranı). Birkez daha denedim ve yine aynı sonuç, sizce niye böyle oldu?

UserBenchmark.PNG

Bu arada forumda bir kişi Driver Booster kullanıp GT 630 için GT 620 driverını indirdiğini iddia etmişti, acaba bende de aynı sorun olabilir mi?

msinfo321.PNG

msinfo322.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada forumda bir kişi Driver Booster kullanıp GT 630 için GT 620 driverını indirdiğini iddia etmişti, acaba bende de aynı sorun olabilir mi?
O programı kullandınız mı? Kullandıysanız format atıp bir daha kullanmayın.
UserBenchMark sitesini de kullanmayın.

(Ek olarak şu anda kullandığım PC 7-8 senedir temizlenmedi ancak işlemci sıcaklıkları gayet normal)

Tamamdır hocam.

Hocam şu an PC'ye format attım, önerebileceğiniz bir driver programı var mı?

Son düzenleme:
Sürücü yükleme programlarını hiçbir şekilde kullanmayın. Windwos Update gerekli çoğu şeyi yükler. Siz sadece chipset ve ekran kartı sürücüsünü indirseniz yeter. Ve userbenchmark ne güvenilir ne de doğru sonuç vermiyor.

Yok. Sürücü yükleme programları kullanmayın. Ekran kartının sürücüsünü kendi sitesinden kurun yeter.

Ekran kartının driverını kurdum, chipsetide kurarım birazdan.
Sürücü yükleme programlarını hiçbir şekilde kullanmayın. Windwos Update gerekli çoğu şeyi yükler. Siz sadece chipset ve ekran kartı sürücüsünü indirseniz yeter. Ve userbenchmark ne güvenilir ne de doğru sonuç vermiyor.

Eski sürücüleri yüklüyor diyorlar forumda.

Yeni konular

Geri
Yukarı