Benelli 125s mi CF moto 150 nk mı?

FurkanF30

Centipat
Daha fazla  
Dostlar öncelikle selamünaleyküm. A1 ehliyetle sürülebilecek motor arıyorum. Boy 1.85, yaş 16. ilk motorum olacak daha önce hiç tecrübem yok aklımda iki motor var Benelli 125s ve CF 150nk ikisi de çok güzel, çok yakışıklı motorlar aralarında pek fark yok. Fakat A1 ehliyet 150nk sıkıntı çıkarır mı? Tamam A1 uymuyor ama göz ardı edilebilir belki? Ayrıyeten ikisinin de boyu kısa sele yüksekliği 770mm hemen hemen 1.85 çok küçük mü dururum ya da tekere falan alınabilir mi? Altımda çocuk oyuncağı gibi gözükmesini istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İki motorunda ölçüleri birbirine çok yakın. Eğer 50k civarı bütçeniz varsa biraz eski model mt serisi ve CBR serisine yönelin. Çin malı almayın.

0 ve yeni motor almak bana daha cazip geliyor şu anda piyasadaki CBR'ların hepsi bitik durumda. Mtler in piyasası için çok yüksek. Bütçe 50-60 civarı.

150nk ya 125CC diyen de var, hint ve İtalyan olan motorlara, Çin malı alınmaz diyen de var sorsan Yamaha derler otobüsle işe giderler. Ülkede ki motorcu tayfanın ne olduğu belli. Çinli, hint, vs. motor almak yerine yüksek km Japon almayı düşünenler, 5 kez evlenmiş, 5 evlilğinden, 5 ayrı çocuğu olmuş. 6. evliliğini sizinle gerçekleştirecek biriyle evlenmeye benzer bu iş. Her ne kadar dikkat etseniz de. Motoru alırken içine bakamıyorsunuz, motor bloğunun. Mükemmel bir kumar kazanma şansınız çok düşük. Yüksek km motor almayın. 0 olsun Çinli olsun.

150nk ya 125CC diyen de var, hint ve İtalyan olan motorlara, Çin malı alınmaz diyen de var sorsan Yamaha derler otobüsle işe giderler. Ülkede ki motorcu tayfanın ne olduğu belli. Çinli, hint, vs. motor almak yerine yüksek km Japon almayı düşünenler, 5 kez evlenmiş, 5 evlilğinden, 5 ayrı çocuğu olmuş. 6. evliliğini sizinle gerçekleştirecek biriyle evlenmeye benzer bu iş. Her ne kadar dikkat etseniz de. Motoru alırken içine bakamıyorsunuz, motor bloğunun. Mükemmel bir kumar kazanma şansınız çok düşük. Yüksek km motor almayın. 0 olsun Çinli olsun.

Aynı düşüncedeyim eyvallah kral.

Geri
Yukarı