Beni neden kimse sevmiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Okul bitiyor artık. Önünde iş dünyası ve aile kurmak kalıyor. İş çoğunlukla son senelerde belli oluyor. İşte bazısı KPSS'ye hazırlanıyor. Bazısı mülakatlara falan katılıyor. En sona aile kurmak kalıyor. İş dünyasına katılınca yaşıtın bekar bulmak zorlaşır çoğunlukla. O yüzden üniversite bunun için en uygun ortam.
@350070
Bekar olmak daha iyi bence.

Sevilecek bir tarafın yoktur belki de.

Bu zamana kadar ne bir kızın namusuna göz diktim ne bir kızla öpüştüm ne bir kızın elini tuttum arkadaşımın parası olmadı kendim ödedim sormadım bile kendisine. Çilek bahçemiz var çocuklar zarar veriyor diye babam pek izin vermiyordu yemelerine kendim gidip toplayıp dağıttım çocuklara sırf gözleri kalmasın diye. Sınavda arkadaşım dersi geçsin diye kopya verdim hocaya yakalanmama rağmen hiçbirinin adını vermeden ve yalandan nefret ettiğim halde yalan söyledim hocaya. Ailemin borcu çok olduğu için kendimi bildim bileli çalışıyorum 18 yaşındayım bir telefonum bile yok bir gün bile sormadım neden almıyorsunuz herkesin telefonu var diye şikayetlenmedim. Gidip kimsenin parasını çalmadım veya kötü bir şey yapmadım ama asıl konu şu ki bunları gözünü bile kırpmadan yapan insanlar seviliyor da benim mi sevilmeyecek yanım olmuyor? Şurada diğer insanlar kötü demek yerine neden bana bunu söylüyorsunuz? Neye dayanarak bunu söylüyorsunuz? Siz herkesi tipine göre yargılayıp ama lafa gelince karakter arayan insanlarsınız birinin parası çok olduğunda onun yalakası olan insanlarsınız. Hani dediniz ya sevilecek bir yanın yok diye ne yani sevilmem için param mı olması gerekiyor? Gerçekten kırıldım. Bunu söylerken hiç mi düşünmediniz kırılır mı acaba diye?

Bu tür motivasyon kırıcı insanlar her yerde mevcut. Sanalda engelliyorum. Reel'de de suratına lafı yapıştırıyorum.
Gerçekten acınası. Beni tanımadan bunu söylemesi yanlış. Beni bu tür şeyler kötü bir insan olmaya teşvik ediyor, olmamak için kendimi zor tutuyorum ama gücüm kalmadı sonucu ya intihar yada kötü bir insan olmak gibi görünüyor.

Önemli olan zeka, o da yoksa geçmiş olsun. Kimsenin seni sevmesi önemli değil.

@Walcott artık karaktere bakan kız görmedim, yakın arkadaşım(kız) karaktere önem verdiklerini söyleyip okulun yakışıklı çocukların peşinden koşuyor.

Gerçekten acınası. Beni tanımadan bunu söylemesi yanlış. Beni bu tür şeyler kötü bir insan olmaya teşvik ediyor, olmamak için kendimi zor tutuyorum ama gücüm kalmadı sonucu ya intihar yada kötü bir insan olmak gibi görünüyor.
Ekonomi nedeniyle insanlar ekstra gergin. Her gün neler yaşanıyor neler. Otobüste olsun, sokakta olsun. Çok saygısız insan var. Hayatındaki sinirlerini başkalarından çıkarmaya çalışıyorlar. Ülkede adalet de olmadığı için kimseden çekinceleri yok.

Ya hocam tamam ergenlikle alakasıda var ama körde değiliz kimin parası veya tipi varsa etrafı bir sürü insanla dolu.

Dogru diyorsun kanka paraya bayagi kiz gidiyor ama bana ne? Agalarla devam hayata.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı