Beni seviyor musunuz sevmiyor musunuz? Sevmiyorsanız nedeni ne?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Ankette %56'lık kısım sevmiyor, kalan kısım seviyor. Beni seviyor musunuz yoksa sevmiyor musunuz? Eğer sevmiyorsanız nedeni nedir? Bu sadece insanların düşüncelerini almak ve sevilen bir üye olmak için napmam gerektiğini öğrenmek için açılmış bir konudur. Neden verin ve kendimi düzeltmeye çalışayım.

Çoğu kişi BTS diyecek, biliyorum. O konuyu açtığıma pişman oldum. Mümkün olsaydı konuyu silerdim.
--------------------
Nedenleri ile yazın.

Son düzenleme:
Hakkında çok fikrim yok, bazı davranışlarını sevmiyorum ama. Mesela birisi "Sobotaj açılmıyor" gibi bir konu açmıştı, sen de konu sahibinin yanlış yazımıyla dalga geçmiştin. Bunu birkaç kere yapmışlığın var.

Herkes seni sevecek diye bir şey de yok ayrıca. Sen yine saçma davranışlarını düzelt ama beni niye sevmiyorlar diye düşünüp de kendini üzme.

Birinin seni sevmesi ya da sevmemesi seni neden bu kadar ilgilendiriyor? Hani yani ben seni sevsem ne olur sevmesem ne olur? Hayatta hiç karşıma çıkmamışsın, sohbetimiz olmamış sadece sanaldan tanıdığım birisin. O yüzden sevsem de sevmesem de bir şey değişmez. :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hakkında çok fikrim yok, bazı davranışlarını sevmiyorum ama. Mesela birisi "Sobotaj açılmıyor" gibi bir konu açmıştı, sen de konu sahibinin yanlış yazımıyla dalga geçmiştin. Bunu birkaç kere yapmışlığın var.

Herkes seni sevecek diye bir şey de yok ayrıca. Sen yine saçma davranışlarını düzelt ama beni niye sevmiyorlar diye düşünüp de kendini üzme.

Orda sadece "Sobotaj" yazdım. Fazla bir şey yazmadım, 1 kelime. Dalga geçtiği mi nereden anladın?
Kendimi düzelteceğim.
Birinin seni sevmesi ya da sevmemesi seni neden bu kadar ilgilendiriyor ? hani yani ben seni sevsem ne olur sevmesem ne olur ? hayatta hiç karşıma çıkmamışsın, sohbetimiz olmamış sadece sanaldan tanıdığım birisin. O yüzden sevsem de sevmesem de bir şey değişmez. :D

Bilmem genelde aktif bir üyeyim. Forumu takip eden çoğu kişi beni bilir. Neyse, canın sağolsun.

Dalga geçtiğimi nereden anladın?
Gereksiz bir mesajdı. O konuda bilgin varsa yazarsın, yoksa yazmazsın. Özellikle konu sahibinin yaptığı gibi yanlış yazınca dalga geçildiği anlaşılıyor.

Birisinin seni sevip sevmemesi önemli değil. Seni tanımıyorum. Ben seni sevmiyorum.

Ya beni tanımıyorsan niye sevmiyorsun? Tanımıyorumu işaretle lütfen.
Gereksiz bir mesajdı. O konuda bilgin varsa yazarsın, yoksa yazmazsın. Özellikle konu sahibinin yaptığı gibi yanlış yazınca dalga geçildiği anlaşılıyor.

Konu sahibini kırdıysam özür dilerim.
Kendimi düzelteceğim.
-------------------------
Sevmeyenler nedenleri ile yazarsa mutlu olurum. Kendimi düzelteceğim.

Arkadaşım senin psikolojin bozuk. Boşa konu açmanı tavsiye etmem. Kendini yalnız hissediyorsun ve çevrenin sana karşı garezi varmış gibi düşünüyorsun. Millet seni seviyor sevmiyor boş ver gitsin. Sadece kafanı çok yorma böyle şeylerle keyfine bak. Kimse bütün gün "King of bruh gibi adam görmedim bu ne ya insan mı bu" deyip senin gıybetini yapmıyor.

Tam tanımıyorum sizi, çok denk gelmedim. Ama sevmemek için bir neden yok, sıkıntılı bir şey yaptığınıza ben rastlamadım.

Bir tek bir veritabanı leak konusunda saçma mesajlar yazdığınızı hatırlıyorum, o da çok problem değil. Uyardığımda kabul etmiştiniz.

Teşekkürler.
Arkadaşım senin psikolojin bozuk. Boşa konu açmanı tavsiye etmem. Kendini yalnız hissediyorsun ve çevrenin sana karşı garezi varmış gibi düşünüyorsun. Millet seni seviyor sevmiyor boş ver gitsin. Sadece kafanı çok yorma böyle şeylerle keyfine bak. Kimse bütün gün "King of bruh gibi adam görmedim bu ne ya insan mı bu" deyip senin gıybetini yapmıyor.

Sadece merak etmiştim. :8

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı