Beni seviyor musunuz sevmiyor musunuz? Sevmiyorsanız nedeni ne?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
"Steam tam olarak bitti" ve "yürüyen bts" adlı konunuzu sevmedim. BTS konunuzu aşırı saçma, Steam konunuzu ise çok yanlış buldum. Onun dışında sizinle herhangi bir laf atışması vs. yaşamadık, yanlış bir şeyinize denk gelmedim. Peki seviyor muyum? Neden sevmeyeyim, 2 konunu beğenmedik diye sevmemezlik yapmam. Seviyorum.

"Steam tam olarak bitti" ve "yürüyen bts" adlı konunuzu sevmedim. BTS konunuzu aşırı saçma, Steam konunuzu ise çok yanlış buldum. Onun dışında sizinle herhangi bir laf atışması vs. yaşamadık, yanlış bir şeyinize denk gelmedim. Peki seviyor muyum? Neden sevmeyeyim, 2 konunu beğenmedik diye sevmemezlik yapmam. Seviyorum.

Steam konusunu ironi ile karışık açtım. Amacım Epic Games her oyunu bedava verirken Steam ark eklemek için bile 5 dolar istiyordu. Tepki ve ironi ile açmıştım. BTS konusunda insanların BTS hakkındaki düşüncelerini merak etmiştim. Zaten sevmediğimi ağır belirtmişim. Ama ciddi sanmasınlar diye meme ile atmıştım. Ama ciddi diyorlar.

Yanlış anlamayın tek sizin için söylemiyorum ama her hafta bu tür konular görüyorum nedir bu ilgi açlığı? Hayatımda belki de sizi 1 ya da 2 kere gördüm 2 mesajınızda sizi nasıl tanıyıp sevebilirim veya sevmeyebilirim?
Eğer iyi hissedecekseniz tek şunu söyleyebilirim. Yaratılanı severim yaradandan ötürü.

DRqane_XkAIyP6h.jpg
Sizi tam tanımıyorum o yüzden tam bir cevap veremeyeceğim.

İmzandaki PUBG Lite yazısını görünce hatırladım seni. :D Saçmalıktan ibaret bi' Warzone incelemesi yazmıştın ve insanları küçük düşürücü derecede savunuyordun saçma tezini.

Bir yandan CoD'u gömerken bir yandan da imzasında PUBG Lite yazısı bulunduran birinin incelemesi ne kadar dikkate alınabilirse o kadar dikkate alın fazla şey etmeyin yani. :d

O yüzden cevabımız belli. :D

İmzandaki PUBG Lite yazısını görünce hatırladım seni. :D Saçmalıktan ibaret bi' Warzone incelemesi yazmıştın ve insanları küçük düşürücü derecede savunuyordun saçma tezini.

O yüzden cevabımız belli. :D

O yazıyı milattan önce yazdığımı ve artık ismi PUBG olan hiçbir oyunu, hatta battle royale olan hiç bir oyunu oynamadığımı söylemiş miydim?
-----------------------------------------
CoD konusunda ne hoşunuza gitmedi ben de anlamadım. Sadece inceleme yaptım. Oyunu sevmediğim için 1 puan verdim. Oyunu sevdiğiniz için ve benim sevmediğimin ve incelemenin bana ait olduğu için benim düşüncem olduğunu biliyor muydun? Bu öznel bir düşünce. Çok saçma bir sevmeme nedeni.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı