Beni seviyor musunuz sevmiyor musunuz? Sevmiyorsanız nedeni ne?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Böyle bir konu açtığın için hiçbir zaman sevilmeyeceksin. Ayrıca forum dışında senin kim olduğunu gayet iyi biliyorum, biliyoruz; @tirabzonun_kaymagi @Zireael_ 12 yaşında toksik davranışlar sergileyen ve komik olmayan bir çocuksun. Açtığın konular ve mesajların bunu gösteriyor zaten. Ayrıca açtığın konulara ironi süsü vermekte çok zekice aferin sana.:) Sana tavsiyem, kendini zavallı duruma düşürme.

Son düzenleme:
Yaptığınız hatadan ders çıkarıp af dileyebilmek, hatanızı anlayabilmek önemli.
Fakat hata yaptıktan sonra bunları yapmazsanız, herkesin gözünde kötü biri olursunuz.
Üzgünüm.

Öyle bir konuya mesaj yazdığımı bile hatırlamıyorum.🙃

Diğerleri dedi diye mi işaretledin? Keşke birileri başkasının aklını çelmesin diye mesajlarıda kapatsaydım.
Hayır dostum ne alaka, evet işaretledim fakat neden kafayı bu kadar taktın buna onu anlamadım, burada amaç insanların sevgisini toplamaktansa yardımlaşmak veya fikir alışverisi yapmak.

Böyle bir konu açtığın için hiçbir zaman sevilmeyeceksin. Ayrıca forum dışında senin kim olduğunu gayet iyi biliyorum, biliyoruz; @tirabzonun_kaymagi @Zireael_ 12 yaşında toksik davranışlar sergileyen ve komik olmayan bir çocuksun. Açtığın konular ve mesajların bunu gösteriyor zaten. Ayrıca açtığın konulara ironi süsü vermekte çok zekice aferin sana.:) Sana tavsiyem, kendini zavallı duruma düşürme.

Peki ben, ben de forum dışında (neresi olduğunu biliyorsun 😉) vardım; beni de etiketle, bak küserim sana (!). Yada anket açarım, beni seviyor musunuz yoksa sevmiyor musunuz diye (!).

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı