Beni seviyor musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Seni hiç tanımıyorum. Bir kere gördüm bugün. Sana karşı hissettiğim bir şey yok.

Niye hocam ? Cevap verin de, gidermeye çalışayım. Eğer bu konuyu açtığın için derseniz, hiç demeyin.
Hocam aslında sevdiğim birisiniz fakat bu konu ile birazcık düştünüz açıkçası fakat genelde sevdiğim bir üyesiniz ve sizi sevmeyenleri umursamamak yerine nedenini sorup kendinizi düzeltmek istiyorsunuz, bu gerçekten güzel bir davranış.

Seni hiç tanımıyorum. Bir kere gördüm bugün. Sana karşı hissettiğim bir şey yok.
Hiç blogları okumuyorsun demek. Bloglara girsen görürdün, forumun asansörcüsüyüm.
Hocam aslında sevdiğim birisiniz fakat bu konu ile birazcık düştünüz açıkçası fakat genelde sevdiğim bir üyesiniz ve sizi sevmeyenleri umursamamak yerine nedenini sorup kendinizi düzeltmek istiyorsunuz, bu gerçekten güzel bir davranış.
Güzel davranış olması bir şey değiştirmemiş. Forumda beni seven insan sayısının gerçekten az olduğunu anladım. Artık asansör konusu açarsam, sadece o kişilerin yazacaklarını cevaplayacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı