Beni seviyor musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben sizin konularınızı okudum ama yazmadım o yüzden 😄😄

Hocam mesajınızı düzeltin. Ban yiyebilirsiniz. Spam gibi olmuş biraz mesajınız.
Aşığım sana doyamıyorum,
Ne de güzelsin bakamıyorum,
Seni sevmeye kıyamıyorum,
Bu ne büyük aşk, şanlı @Webcam kullanan insan.
Dalga geçmek mi amacınız?

canim.jpg

Asansör oyunu ne oldu ?

Hem de sabırsızıkla.
Asansör oyunu nerede hani ?
Gelecek. Ancak bu foruma ücretli satacağım bu gidişle. Sadece sevdiğim şu kişilere ücretsiz mail üzerinden link atarım. Yemin ederim ki, bu forumda oyunun üzerinde büyük emek vardı. Ancak aynı sevgiyi alamıyormuşum.
Asansör oyunu ne oldu ?
Gelecek.

Gelecek. Ancak bu foruma ücretli satacağım bu gidişle. Sadece sevdiğim şu kişilere ücretsiz mail üzerinden link atarım. Yemin ederim ki, bu forumda oyunun üzerinde büyük emek vardı. Ancak aynı sevgiyi alamıyormuşum.

Gelecek.
Hocam bu kadar hırslanmaya gerek yok. Şimdi farkettim benim konuma da yazmışlar kendisinden nefret ederim, beğeni sayısının az olmasının sebebi konulara cevap vermemesi vs. diye. Başkalarının düşünceleri bir nebze önemlidir fakat vasıfsız insanlar için üzülmeye gerek yok.

Hocam bu kadar hırslanmaya gerek yok. Şimdi farkettim benim konuma da yazmışlar kendisinden nefret ederim, beğeni sayısının az olmasının sebebi konulara cevap vermemesi vs. diye. Başkalarının düşünceleri bir nebze önemlidir fakat vasıfsız insanlar için üzülmeye gerek yok.
Hocam benim cevabım basit. Bu konuda sadece sınırlı insanlara değer vereceğimi anladım. Diğer kişilerin amacının çıkar olduğuna yemin edebilirim.

Zaten kendi canınızı sıkmak için açıyorsunuz bu konuları. ''Acaba kimse beni sevmiyor mu ? Hemen bir konu açayım da öğreneyim sonra moralim bozulsun'' amacındasınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı