Benim hakkımda ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hiç muhabbetimiz olmadı ama yaşıt ve hemen hemen aynı sistemi istediğimizi biliyorum :).

Erkek arkadaşınız ile ilgili olan konuya baktım, o konuya mesaj bile yazmamışım. Beni başkası ile karıştırmış olabilir misiniz ?
Erkek arkadaşımla ilgili 5-6 konu var, birine yazdığınızı iyi hatırlıyorum. Sizin avatarınızın aynısından bir başkasına yoksa tabii :)
Gerçekten hiç hatırlamıyorum, çok özür dilerim kalbinizi kırdıysam. Rica etsem konunun linkini atabilir misiniz ?
Önemli değil, zaten kendisinden ayrıldım birkaç gün önce. Yani çok daha büyük acılarım var buradaki kötü yorumlardan ziyade. Sıkıntı değil, şu anki yorumlarını gayet nazik ve olumlu. Teşekkür ederim yaklaşımınız için :)

Hayali sistemi bile zorlamayıp tek kanal 8GB RAM isteyecek kadar mütevazi olduğunu biliyorum. Dropları da yokmuş gibi hayal ederiz 😀

hayali.png

Erkek arkadaşımla ilgili 5-6 konu var, birine yazdığınızı iyi hatırlıyorum. Sizin avatarınızın aynısından bir başkasına yoksa tabii :)

Önemli değil, zaten kendisinden ayrıldım birkaç gün önce. Yani çok daha büyük acılarım var buradaki kötü yorumlardan ziyade. Sıkıntı değil, şu anki yorumlarını gayet nazik ve olumlu. Teşekkür ederim yaklaşımınız için :)
Sanırım aşağıdaki konuya yazdığım mesajlardan dolayı böyle düşündünüz, tekrar bakınca kendimi yanlış ifade ettiğimi fark ettim. Eş cinsel evliliği savunmamamın sebebi eş cinsel insanları sevmemem değil, ülkemizdeki büyük bir kesimin eş cinselliğe karşı olması. Eğer ülkemizdeki herkes eş cinsel bireyleri kabul ederse önce senin, sonra diğer eş cinsel bireylerin adına çok sevinirim. :)
Çok erken değil mi bu soru için? Daha 1000 mesaj bile olmamış 🙂
Az kaldı ama. :)
Hayali sistemi bile zorlamayıp tek kanal 8GB RAM isteyecek kadar mütevazi olduğunu biliyorum. Dropları da yokmuş gibi hayal ederiz 😀

Eki Görüntüle 627220
Gerçekleşmeyecek hayaller kurup kendimi üzmeme gerek yok. :D

Bu konu ile tanımış oldum 😁 Selamlar. Pek aktif değilim gerçi ondan olsa gerek.

Çoğu kez karşılaştığımız oluyor ama ufak bi' muhabbet döndüyse bile hatırlamıyorum, genelde her mesajımı beğendiğin için iyi biri olduğunu düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı