TÇB

Megapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
2
Öncelikle herkese merhaba. Tanımadığım ve benimle arkadaş olan bir kişi bana 3 anahtar vereceğini fakat bir siteye kayıt olup kendi takımına oy vermemi şartıyla dedi. Yeni bir Steam hesabı açıp siteye giriş yapmayı denedim fakat giriş yapmadı. Oluşturduğum Steam hesabının e-postasına girdim ve başka birisi yeni oluşturduğum hesabıma giriş yaptığını öğrendim. Bunu yapan kişi ise envanterinde CS:GO eldiveni olan birisi. Rica etsem dolandırıcılıktan raporlar mısınız?
Profili: Steam Community :: -ONI-KIMCHI☄.IBuyNeko™
Kanıtlar:

dolandırıcıhesab.PNG

don1.PNG

kanıt.jpg

Beni dolandırmaya çalışan kişinin envanteri:

don4.PNG

Öncelikle herkese merhaba. Tanımadığım ve benimle arkadaş olan bir kişi bana 3 anahtar vereceğini fakat bir siteye kayıt olup kendi takımına oy vermemi şartıyla dedi. Yeni bir Steam hesabı açıp siteye giriş yapmayı denedim fakat giriş yapmadı. Oluşturduğum Steam hesabının e-postasına girdim ve başka yeni oluşturduğum hesabıma giriş yaptığını öğrendim. Bunu yapan kişi ise envanterinde CS:GO eldiveni olan birisi. Rica etsem dolandırıcılıktan raporlar mısınız?
Profili: Steam Community :: -ONI-KIMCHI☄.IBuyNeko™
Kanıtlar:

Eki Görüntüle 720482

Eki Görüntüle 720484

Eki Görüntüle 720493

Beni dolandırmaya çalışan kişinin envanteri:

Eki Görüntüle 720485

Vaybe Steam'de dolandırılcılık var mı şimdi öğrendim ben sadece oyun oynar kapatırım vay arkadaş bugünde yeni şeyler öğrendim: D. Raporladım adamı.

Kitapta yazıyor kardeşim kitapta, CS:GO bedava skin veren sitelerden uzak durun ama animecilerden kaçın diyor kaçın.

Kitapta yazıyor kardeşim kitapta, CS:GO bedava skin veren sitelerden uzak durun ama animecilerden kaçın diyor kaçın.
Üsteki mesajı okursanız amacımın ne olduğunu anlarsınız. Bilmediğim sitelere güvenmiyorum zaten. Amacım arkadaşın takımına oy vermekti fakat onun amacı farklı olduğunu hissetmiştim.

Üsteki mesajı okursanız amacımın ne olduğunu anlarsınız. Bilmediğim sitelere güvenmiyorum zaten. Amacım arkadaşın takımına oy vermekti fakat onun amacı farklı olduğunu hissetmiştim.
Hocam tanımadığınız, yabancı birinin gönderdiği Steam hesabınıza ihtiyaç duyan bir oylamanın iyi niyeti olmaz bence. Dikkatli olun, ironi yaptım zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı