Benim için hiç kimsenin bir şey yapması gerekmiyor diyen kız

Arkadaşlar bir kız benim(kızınkendisi) için, iyiliğim için hiç kimsenin bir şey yapmasına gerek yok diyor. O zaman bu kızın kimseye değer vermemesi gerekiyor ki verdiği değer boşa çıkmasın. Bu nasıl bir düşüncedir? Değer verdiğin insandan bir şeyler bekler insan. Zor zamanımda bile yanımda olmasa da olur havasında bu nasıl bir düşüncedir.

Yorumlarınızı alabilir miyim?

kendisi için çabalayan birini görmüyor yani kendisi için çabalayan biri onun umurunda değil onun için çabalayan insan ne yapsa yaranamıyor kıza. Beni aydınlatır mısınız insan sevdiği değer verdiği ilgi gösterdiği birinden bir şeyler bekler bu kız benim için kimsenin bir şey yapmasına gerek yok diyor.

1607155057437.png

Arkadaşlar bir kız benim(kızınkendisi) için, iyiliğim için hiç kimsenin bir şey yapmasına gerek yok diyor. O zaman bu kızın kimseye değer vermemesi gerekiyor ki verdiği değer boşa çıkmasın. Bu nasıl bir düşüncedir? Değer verdiğin insandan bir şeyler bekler insan. Zor zamanımda bile yanımda olmasa da olur havasında bu nasıl bir düşüncedir.

Yorumlarınızı alabilir miyim?

kendisi için çabalayan birini görmüyor yani kendisi için çabalayan biri onun umurunda değil onun için çabalayan insan ne yapsa yaranamıyor kıza. Beni aydınlatır mısınız insan sevdiği değer verdiği ilgi gösterdiği birinden bir şeyler bekler bu kız benim için kimsenin bir şey yapmasına gerek yok diyor.
Umarım ona aşık değilsindir.

Umarım ona aşık değilsindir.

Eskiden aşık olduğum kız zaten onun için çabalarımın boşa çıktığımı görünce unutuyorum yani unutmam daha kolay. 1 hafta önce falan konuşmuyorum artık seviyordum ama.

Aynen.

Sürekli "canım" "cicim" dediysen fazla ilgiden bıkmış olabilir. "He" de geç ve şımartma. Bazı kadınlar maço erkeklerden hoşlanır.

Sevgilim değildi, sevdiğim kızdı ve sevgilisi var şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her ihanet sevgiyle başlar.
Zamanında uğruna birçok şey yapmış ve onu kırmış birisi o da ben kendime yeterim kimseye ihtiyacım yok gibi triplere girmiş

Eskiden aşık olduğum kız zaten onun için çabalarımın boşa çıktığımı görünce unutuyorum yani unutmam daha kolay. 1 hafta önce falan konuşmuyorum artık seviyordum ama.

Sevgilim değildi, sevdiğim kızdı ve sevgilisi var şu an.
Anlamıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Radian sevgilisi var ve beni arkadaşı olarak görüyor. Sevgilisi de serserinin biri ondan ayrılıp sana gelmem falan diyor. Bana ne önerirsin unut mu arkadaş kal ya da başka kızlara yönel bu kızdan hayır gelmez vesaire?

Yeni konular

Geri
Yukarı