Benim için hiç kimsenin bir şey yapması gerekmiyor diyen kız

@Radian sevgilisi var ve beni arkadaşı olarak görüyor. Sevgilisi de serserinin biri ondan ayrılıp sana gelmem falan diyor. Bana ne önerirsin unut mu arkadaş kal ya da başka kızlara yönel bu kızdan hayır gelmez vesaire?
Kız şuan sizi yedekte tutuyor yani sizi kullanıyor bu yüzden onun ile iletişimi kesin.

Ben de gençliğimde karı kız peşinde çok koşardım, çapkındım senin gibi. Belli bir yaştan sonra işe güce yöneliyorsun. Şu an 1 kadın için oturduğum koltuktan bile kalkmam yani. :)))

@166770 17 benimle yaşıt onun için ne yaptıysam sevgilisini seçti hiç kimse diyor benim için bir şey yapmasına gerek yok diyor. Yapıp da gözüme girceğini sanıyorsun diyor yanılıyorsun gibi bir anlama çıkıyor kızın dediği.
Salayım mı kızın peşini zaten saldım da reddedildim sonuçta.

@166770 17 benimle yaşıt onun için ne yaptıysam sevgilisini seçti hiç kimse diyor benim için bir şey yapmasına gerek yok diyor. Yapıp da gözüme girceğini sanıyorsun diyor yanılıyorsun gibi bir anlama çıkıyor kızın dediği.

Boş ver gitsin onu hocam. O ne öyle😡 Yok gözüne girme çabası imiş. Yok benim için kimse bir şey yapmasın. Sıfatına bak şunun. 5 kuruş etmez ondan. Ben oturduğum yerden tilt oldum kıza. Sizde boş verin gitsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı