BenQ Mobiuz Ex2510 nasıldır?

Gamezone

Hectopat
Ekran kartım 1060 6gb işlemci i7-8750h olduğu için 2k kaldırmayacağı söylendi. Bu monitör nasıldır? alternatif olarak LG 24GN650-B ve Gigabyte G24F düşünüyorum. Hangisini tavsiye edersiniz? IPS panel ve düşük gecikme süresi istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
24GN650 veya 600 daha iyi olur. EX2510 overpriced.

Merhaba Gamezone,

EX2510 modelimizde 144hz 1ms MPRT ve 2ms GtG değeri buolunmakta. IPS panel ve düşük gecikme süresi arıyorsan bu modelimiz sana uygun gibi gözüküyor.

Standart olarak bu özelliklere sahip monitörlere göre biraz daha pahalı olduğu doğru lakin, oda ışığını algılayarak renk ve parlaklık ayarını göz sağlığını korumak adına otomatik olarak ayarlayan ve BenQ'ya özgü olan Brightness Intelligence+ teknolojisi başta olmak üzere, 5W gömülü hoparlör bulunan bir modelimiz. Monitör hoparlörlerine karşı bir ön yargı var, kimi kullanıcılar için de geçmiş hoparlör performansları göz önüne alındığında haklı bir durum. Lakin treVolo ile ortak yaptığımız ve üretim ve geliştirme sürecinde uzman ses ve akustik teknisyenleri ile iş birliği yaparak geliştirdiğimiz gömülü hoparlörler kullanıcılarımızı şaşırtıyor :)

Kasım ayı içerisinde Amazon'da kampanyalarımız olacak, bunları takip edebilirsin.

İlgin için çok teşekkür ederiz.

Geri
Yukarı