BenQ Mobiuz EX2510 vs AOC 24G2U

onrshn

Picopat
BenQ Mobiuz EX2510 vs AOC 24G2U
Arkadaşlar bu 2 model ile ilgili detaylı bilgiye sahip biri var mıdır acaba? Sizce hangisi daha iyidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yıllardır BenQ monitör kullanıyorum memnun olduğum için tavsiye ettim. 24G2U model de çok tutan bir model şansınızı deneyin isterseniz.

144Hz ile 240Hz'nin farkı tek kişilik oyunlarda da hissedilir mi, yani değer mi sizce? BenQ olan model aklıma yatıyor ancak 2500TL vermişken neden 240Hz almıyorum diye düşündürüyor.

144Hz ile 240Hz'nin farkı tek kişilik oyunlarda da hissedilir mi, yani değer mi sizce? BenQ olan model aklıma yatıyor ancak 2500TL vermişken neden 240Hz almıyorum diye düşündürüyor.
144 ile 240 Hz. farkını oyunlarda anlayabilmeniz için 240 Fps almanız gerekir bana kalırsa e sporcu değilseniz 144 Hz. fazlasıyla işinizi görecektir bence macera aramayın ex2510 veya 24g2u birisini seçin ama bence BENQ modelini alın monitör her zaman alınan bir şey değil sonuçta.

Aynı segmentin ürünleri değil, biri 2600 lira diğeri 1800.

BenQ olan çok daha kaliteli, mantıksız bir karşılaştırma olmuş.

Evet onun daha iyi olduğunu biliyordum zaten ama aslında bir bakıma aralarındaki fiyat farkına değen bir farkları var mı acaba diye düşünüyordum o zamanlar. Şu an Acer Predator XB253QGPbmiiprzx (UM.KX3EE.P08) Monitör bu monitörü almayı düşünüyorum. Sanırım BenQ ile çok yakın sayılırlar ve fiyat olarak da daha avantajlı.

Evet onun daha iyi olduğunu biliyordum zaten ama aslında bir bakıma aralarındaki fiyat farkına değen bir farkları var mı acaba diye düşünüyordum o zamanlar. Şu an Acer Predator XB253QGPbmiiprzx (UM.KX3EE.P08) Monitör bu monitörü almayı düşünüyorum. Sanırım BenQ ile çok yakın sayılırlar ve fiyat olarak da daha avantajlı.
Epeyde yazan değerlere bakma o monitörün 2ms gtg olduğunu düşünmüyorum Ghosting denen lanet bir olay var acayip can sıkıyor benden demesi. Gtg değerlerini dikkate almalısın.
İnceleme videolarına bir bakayım nasılmış
bu inceleme bi bak
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı