BenQ XL2411K nasıldır?

Neco112

Hectopat
Arkadaşlar yakın zamanda bu monitörü aldım. Yeni aldığım monitör:
Önceki monitörüm de bu:
Sormak istediğim yeni monitörün görüntü kalitesi çok kötü geldi bana. Acaba kötü TN panel mi kullanmış BenQ ve 1ms 5ms farkını anlamadım. 75 Hz 144 Hz arasında çok fark var. Oynadığım oyun Valorant. Sizin düşünceleriniz nedir?

Sormak istediğim yeni monitörün görüntü kalitesi çok kötü geldi bana. Acaba kötü TN panel mi kullanmış.

TN olduğundan dolayı ve BenQ monitörler e spocular için.

BenQ ve 1ms 5ms farkını anlamadım. 75 Hz 144 Hz arasında çok fark var. Oynadığım oyun Valorant. Sizin düşünceleriniz nedir?

Profesyonel değilsen anlamazsın zaten.

Hocam Zowie'nin kendi özel color vibrance özelliği var o monitörde olup olmadığını araştırabilir veya monitörün menüsünden bakabilirsin diğer oyunlardada sorun yaşayacağını zannetmiyorum ama genel anlamda Zowie monitörler FPS oyunları için yapılmış monitörler ileride CoD FIFA artık ne oynamak istiyorsan gene oynarsın sadece bir tık daha az renk kapasitesi var ve bence bunu color vibrance ile kapatırsın eğer var ise. ( k serisi Zowie monitörlerin tamamında dyac ve color vibrance özelliği var diye biliyorum.)

O monitörü önermem. TN Panel'in modası geçeli yıllar oldu. Eğer ileride hikayeli oyunlar vb oynarsanız sizi renkler olarak üzebilir. Ben IPS Panel öneririm zira artık neredeyse TN Panel kadar hızlılar.

Örneğin bu monitör gayet iyi.

Fiyatına göre HDR10 bulunması ise gerçekten iyi.

Arkadaşlar yakın zamanda bu monitörü aldım. Yeni aldığım monitör:
Önceki monitörüm de bu:
Sormak istediğim yeni monitörün görüntü kalitesi çok kötü geldi bana. Acaba kötü TN panel mi kullanmış BenQ ve 1ms 5ms farkını anlamadım. 75 Hz 144 Hz arasında çok fark var. Oynadığım oyun Valorant. Sizin düşünceleriniz nedir?

Öncelikle hayırlı olsun. Ben de bu monitörü almak istiyorum fakat ayak standının masada kapladığı yer benim için önemli. İnternette bir ölçü bulamadım. Rica etsem stand ayak ölçülerini paylaşabilir misiniz?

Öncelikle hayırlı olsun. Ben de bu monitörü almak istiyorum fakat ayak standının masada kapladığı yer benim için önemli. İnternette bir ölçü bulamadım. Rica etsem stand ayak ölçülerini paylaşabilir misiniz?

YouTube'da inceleme videolarından birinde denk gelmişdim ben hangisi olduğunu hatırlamıyorum internete yazarsan detaylı incelemeler var yabancı kanallarda bulabilirsin oradan eğer arkadaş cevap vermez ise.

Yeni konular

Geri
Yukarı