BenQ XL2411k ölü piksel sebebiyle iade edilmeli mi?

Alali 4 gün dahi olmadi iade olur diye düşünüyorum
Bu arada ben böyle cihazları satma istediğimde ölü piksel var yazıyorum ve tahmn edileceği gibi piyasasının bayağı altına satmam gerekiyor ve bir sürü boş muhabbete katılmak zorunda kalıyorum satmayı aklınızdan bile geçirmiyorsanız bir şey diyemem ama en ufak satma fikriniz varsa ölü piksel büyük handikap, öte yandan ben yazmam gelip konrol eden anlarsa bakarız diyorsanız o da sorun değil :)

İade edebilir miyim diye sormamış iade etmeli miyim diye sormuş ben de onun yerinde olsam iade ederdim diye iade etmesini söyledim neden kızgın attınız.
İade edemeyecek, tek bir ölü piksele BenQ iade almıyor diye bu konuda 3 ya da dördüncü kez konuşmaktayım.
Politikalarının linkini attım, lütfen gidip okuyun.

İade edemeyecek, tek bir ölü piksele BenQ iade almıyor diye bu konuda 3 ya da dördüncü kez konuşmaktayım.
Politikalarının linkini attım, lütfen gidip okuyun.

Hocam Amazon'un poltikasına göre de koşulsuz şartız 30 gün içinde iade alması gerekmez mi?
Amazon.com.tr İade Politikası:Amazon.com.tr Gönüllü 30 Gün İade Garantisi: Satın almış olduğunuz birçok ürünü, ürünün size teslim edilmesini takip eden 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Gönüllü 30 Gün İade Garantimiz, yasal cayma hakkınızı hiçbir şekilde etkilemez.

Hocam Amazon'un poltikasına göre de koşulsuz şartız 30 gün içinde iade alması gerekmez mi?
Amazon.com.tr İade Politikası:Amazon.com.tr Gönüllü 30 Gün İade Garantisi: Satın almış olduğunuz birçok ürünü, ürünün size teslim edilmesini takip eden 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Gönüllü 30 Gün İade Garantimiz, yasal cayma hakkınızı hiçbir şekilde etkilemez.
Adamlar alabilir ama BenQ'in piksel politikasına göre tek bir ölü piksel iade için kabul edilir bir sebep değil.

Sizlere yarım saattir anlatmaya çalıştığım şey buydu.
Ama kimse takmadığı için boşa konuştuğumu hissediyorum.

Linki var, okuyunca hak vereceksiniz bana.

Adamlar alabilir ama BenQ'in piksel politikasına göre tek bir ölü piksel iade için kabul edilir bir sebep değil.

Sizlere yarım saattir anlatmaya çalıştığım şey buydu.
Ama kimse takmadığı için boşa konuştuğumu hissediyorum.

Linki var, okuyunca hak vereceksiniz bana.

Hocam evet ama sonuç olarak BenQ politikasına göre iade edilemez olsa da Amazon aracılığıyla aldığı için iade edebiliyor.

Yanlış.

Bir BenQ kullanıcısı olarak cevaplıyorum.

BenQ, 22 inç ve üzerindeki bir boyutta olan monitörlerdeki 5 ölü piksel, 5 parlak nokta ya da 5 sıkışık piksel görüldüğü durumda iade alır.

Ayrıca hiçbir marka tek ölü pikselden iade almaz.

Attığım linkten ilgili yeri okuyunuz.

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar sözü doğruymuş. @The Theseus sizi dinliyorum hocam.
Amazon'un kendi iade politikası var, monitörün markası ve markanın ölü piksel politikasından bağımsız olarak iade kabul ediyor.

Geri
Yukarı