BenQ XL2411k ölü piksel sebebiyle iade edilmeli mi?

Onun için servise gitmesi lazım ki o zaman da BenQ'nun ölü piksel politikası uygulanır. Panel değişimi yapmazlar muhtemelen.
Konu başından beridir yazdıklarımı okursanız buna dair bir şeyler anlatmaya çalıştığımı anlayacaksınız hocam. Ben aptalım sanırım. Anlamadım yani.

Konu başından beridir yazdıklarımı okursanız buna dair bir şeyler anlatmaya çalıştığımı anlayacaksınız hocam. Ben aptalım sanırım. Anlamadım yani.
Ben sizi anladım da siz bizi anlamadınız muhtemelen, eğer ürünü Amazon'dan aldıysanız ve üründe bir kusur varsa para iadesi veya yeni ürünle değişim için Amazon kendi politikasını uyguluyor ve müşterisini mağdur etmiyor.
Araya panel değişimi gibi işlemler için servis girerse işler değişiyor o zaman BenQ'nun 5 ölü piksel politikası uygulanıyor.

Ben sizi anladım da siz bizi anlamadınız muhtemelen, eğer ürünü Amazon'dan aldıysanız ve üründe bir kusur varsa para iadesi veya yeni ürünle değişim için Amazon kendi politikasını uyguluyor ve müşterisini mağdur etmiyor.
Araya servis girerse işler değişiyor o zaman BenQ'nun 5 ölü piksel politikası uygulanıyor.
Bende zaten direkmen iade ettim herhangi ölü piksel sorunundan bahsetmedim iade edeceklerini düşünüyorum

Geri
Yukarı