BenQ XL2546 monitörde oyunlar akıcı değil

Xeamplek

Centipat
Daha fazla  
BenQ XL2546 240Hz monitör ve monitörü destekleyecek sağlam bir sistemim var fakat oyunlar hiç akıcı değil. ( CS:GO, LoL, Valorant) ayarladan 240'ı seçtin mi? Psikolojik tarzı şeyler yazmayın daha önce 144 Hz kullanıyordum farklı bir kasayla her şey yağ gibiydi. Oyunlar akıcı olmadığı zaman mouse tepkimesi çok iyi fakat akıcı olmadığı için adam vurmak aşırı zor oluyor. Oyun akıcı hale geldiği zaman ise mouse tepkimesi 0.5-1 sn arası tepki vermiyor önümden geçen adama ateş edemiyorum bu sıkıntı ne kaynaklı olabilir. İnput lag gibi bir şey mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
BenQ XL2546k var aynı sorundan bende müzdaribim.

Hocam sorun monitörde değil, evin elektrik tesisatındaki bozukluktan kaynaklanıyormuş, fazlar birbirine karıştığı için görüntü aşırı berbat geliyordu bir elektrikçi çağırıp voltajı faz bağlantısını ve topraklamayı kontrol etmesini rica et bozukluk varsa düzeltsin sıkıntı çözülür. Ne alırsan al yeni kasa yeni monitör bu sorun devam edecek.

Hocam sorun monitörde değil, evin elektrik tesisatındaki bozukluktan kaynaklanıyormuş, fazlar birbirine karıştığı için görüntü aşırı berbat geliyordu bir elektrikçi çağırıp voltajı faz bağlantısını ve topraklamayı kontrol etmesini rica et bozukluk varsa düzeltsin sıkıntı çözülür. Ne alırsan al yeni kasa yeni monitör bu sorun devam edecek.

Cevap için çok teşekkür ederim fakat benim en büyük sorunum binada topraklama olmaması.

Ne kadar ücret alır.

Yeni konular

Geri
Yukarı