BenQ Zowie XL2411K alınır mı?

neonTnA

Femtopat
Daha fazla  
Kasımda çıkması planlanan Zowie X2411K monitörü almayı planlıyorum, sanırım 1800-2000 TL civarında olacakmış. 144Hz 1 ms DYAC özelliği beni çok etkiledi açıkcası.
Ama aklımda AOC 24G2U ve MSI G241 ve MSI G24C4 var.
Genelde Valorant, CS:GO oynuyorum, ayda yılda bir hikayeli oyunlar oynuyorum. Film çok az izliyorum ve çoğunlukla Twitch yayınları izliyorum.
Almayı düşündüğüm monitör bu özelliklerine bakıp beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Oyunlarda biraz hırçın olduğum için rekabet benim için önemli. Sizce TN panel mi IPS panel mi almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rekabetçi oyunlar için TN Panel öneririm. Çok fazla bir şey bilmiyorum açıkcası monitörle ilgili. Fakat dedikleriniz gibiyse çok iyi. Ben de 144 hz arayışı içindeydim :D.

Rekabetçi oyunlar için TN Panel öneririm. Çok fazla bir şey bilmiyorum açıkcası monitörle ilgili. Fakat dedikleriniz gibiyse çok iyi. Ben de 144 Hz arayışı içindeydim :D.

Teşekkürler, ben de Valorant oynuyorum çoğunlukla ve oyunun grafikleri çok iyi olduğu için keyif de almak istiyorum ama IPS monitörler gerçekten 1 ms değil. Keşke 5 ms olsa. 8-9'larda gecikmeleri ghosting sorununu da peşinde getiriyor maalesef. 😟

Yeni konular

Geri
Yukarı