BenQ Zowie XL2411K alınır mı?

Bütçe
1000-2000

CookieOMG

Femtopat
Artık 60Hz'den sıkıldım ve monitör arayışına girdim. Araştırdığımda neredeyse bütün 1000-2000 TL arası monitörlerde ghosting, ışık sızması gibi sorunların olduğunu gördüm ve ben de TN Panel BenQ Zowie XL2411K modelini almaya karar verdim.

BenQ Zowie XL2411K modelini araştırdığımda Sync teknoloji var mı yok mu emin olamadım. Bazı yerlerde var yazıyor, bazı yerlerde bilgi bile yok.

Başka güzel 1000-2000 TL arasında monitör tavsiyeniz varsa beklerim.

Ben kullanmaktayım gayet memnunum "FPS" tarzı oyunlar oynursanız gayet güzel bir monitör video, film, vb şeyler izlerken de görüntü gayet iyi almanızı tavsiye ediyorum.

CookieOMG Merhaba,

Öncelikle ilgin için çok teşekkür ederiz.

Zowie monitörlerimizde ghosting ve tearing gibi problemler eğer monitör kaynaklıysa garanti kapsamındadır ve garanti süresi 3 yıldır. Bununla birlikte XL2411K modelimizde bulanıklık önleyici DyAc teknolojisi bulunmaktadır.

Eğer FPS oyunlarına ilgin varsa XL2411K modelimizi tavsiye ederiz.

Eğer rekabetçi oyunlar yerine daha çok RPG ya da mmorpg gibi oyunlar oynuyorsan ve 144hz'e geçmek istiyorsan aşağıda paylaşacağımız modelimiz senin için daha uygun olacaktır;

Eğer ürün alım sırasında ya da sonrasında bir problem ile karşılaşırsan [email protected] adresinden bize ulaşabilirsin. Memnuniyetle yardımcı oluruz.

Sağlıklı günler dileriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı