BenQ Zowie XL2411K alınır mı?

KARA57

Kilopat
Daha fazla  
Almış olduğum HP X24ihdeki ışık sızması ve IPS glow acayip rahatısız edici olmaya başladı iade edeceğim bu son 1 ayda 2. monitör iadem olacak BenQ Zowie XL2411k ye baktım ya da IPS glow ışık sızması yaşamayacağım başka bir monitör var mı? Dell S2422HG de önceki konularda çok önerilmişti ama VA panelde daha çok bu sorunlar olur diyorlar ekran kartım GTX 1060.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir hafta önce 1635 TL idi.

Beklicam yılbaşı indirimini artık olursa alırım.
Bahsettiğiniz monitör TN panel ne amaçla kullanacaksınız.
Rekabetçi oyunlar oynuyorsanız alınır.
Fps oyun oynuyorum zaten zaten eski monitörümde tn en azından ışık sızması ips glow vs derdi yok
Varsa başka monitör öneriye açığım olan bu arada kart limitine oldu.

Son düzenleme:
Beklicam yılbaşı indirimini artık olursa alırım.

Fps oyun oynuyorum zaten zaten eski monitörümde tn en azından ışık sızması ips glow vs derdi yok
Varsa başka monitör öneriye açığım olan bu arada kart limitine oldu.
Fps oyun için mantıklı olur TN panel kullanan kişi zaten FPS oyuncusu oluyor genellikle.

FPS oyun için mantıklı olur TN panel kullanan kişi zaten FPS oyuncusu oluyor genellikle.

Ya öyle hc FPS oyuncusu değilim ama oynadım oyunlarda belli yani Escape from Tarkov, Rainbow Six siage, CoD, BF vs kaldiki oteki oyunlarda da pek sorun olacağını düşünmüyorum tek sıkıntı ettiğim şey yan acılarda ekran görünmemesi.

Yok mu yardımcı olabilecek monitörü kullanan normal oyunlarda film vs izlerken nasıldır. Renkler eski TN paneller gibi çok mu soluk olur ya da Dell S2422HG mi alsam.

Son düzenleme:
ASUS'un 24 inç modellerine bakabilirsin bütçen dahilinde. Ben ASUS TUF serisinden aldım. Gayet güzel.
ASUS TUF VG249Q
ASUS VP249QGR

2. attığınıza bakmıştım 1 ms modunu açınca G-SYNC devre dışı kapıyor diye yorumlar yapmışlar ama var mı öyle bir durum.

Birde ips glow varmıdır o yüzden iade ettim monitörü
@LaMorte hocam tekrar merhaba siz ne önerirsiniz Dell mi alsam aynı tip sıkıntıları Dell de yaşar mıyım?

Son düzenleme:
2. attığınıza bakmıştım 1 ms modunu açınca G-SYNC devre dışı kapıyor diye yorumlar yapmışlar ama var mı öyle bir durum.

Birde ips glow varmıdır o yüzden iade ettim monitörü
@LaMorte hocam tekrar merhaba siz ne önerirsiniz Dell mi alsam aynı tip sıkıntıları Dell de yaşar mıyım?
İyi bir tepkime aranıyorsa AdaptiveSync teknolojilerinden birine gerek yok, ekledileri input lag FPS oyunları için işe yaramaz kılıyor. Ki 1ms modu çoğu zaman kötü sonuç veriyor, monitorden monitöre değişir tabii.

Bütçe aralığında harika bir tepkime ve siyah eşitliği sunan bir model yok diye hatırlıyorum. Zamanın çoğu FPS türünde geliyorsa X24ih iyi bir seçim, iadeye pek gerek yok.

İyi bir tepkime aranıyorsa Adaptive Sync teknolojilerinden birine gerek yok, ekledileri input lag FPS oyunları için işe yaramaz kılıyor. Ki 1ms modu çoğu zaman kötü sonuç veriyor, monitorden monitöre değişir tabii.

Bütçe aralığında harika bir tepkime ve siyah eşitliği sunan bir model yok diye hatırlıyorum. Zamanın çoğu FPS türünde geliyorsa X24ih iyi bir seçim, iadeye pek gerek yok.

Siyah yerlerde felaket sarilasma var ekran yarisi yok resmen çok rahatsız etti bariz belli oluyor görmezden gelinebilecek gibi değil Dell'siz önermiştiniz bu tip sorunlar yaşar miyim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı