BenQ Zowie XL2411k nasıldır?

144 hzlik monitöre 2022 yılında 3.299,00 tl vermek biraz fazla değilmi?
240 hz olsa alınırda ben bu fiyata 144 hzi önermem.
Zaten tüm dünya 240 hz'e geçti 3-4 senede.
CS:GO olsun,valorant olsun yüksek elo,yüksek skor ve rekabetçiyseniz 240 hz alın.
Bende 165 hz var ama tepkime süresi 6.4 ms.
Keşke diyorum 240 hz alaydım...

144 Hz'lik monitöre 2022 yılında 3.299, 00 TL vermek biraz fazla değil mi?
240 Hz olsa alınırda ben bu fiyata 144 hzi önermem.
Zaten tüm dünya 240 Hz'e geçti 3-4 senede.
CS:GO olsun, Valorant olsun yüksek elo, yüksek skor ve rekabetçiyseniz 240 Hz alın.
Bende 165 Hz var ama tepkime süresi 6.4 ms.
Keşke diyorum 240 Hz alaydım...

Daha sonrası için yine BenQ'nun 240 Hz monitörüne geçeceğim şu an sıkışık durumda olduğum için 144 Hz'e yöneldim.

Daha sonrası için yine BenQ'nun 240 Hz monitörüne geçeceğim şu an sıkışık durumda olduğum için 144 Hz'e yöneldim.
Anladım hocam 3.300 tlye 144 hz monitör almayın bence.
Yani 2.500 tlye de 144 hzli monitörler var ondan öyle dedim.
Başka birçok marka model var sadece ufo mprt testten gerçek 1 ms olan bir monitörde baksanız belki bulursunuz hocam.

Son düzenleme:
Anladım hocam 3.300 TL'ye 144 Hz monitör almayın bence.
Yani 2.500 TL'ye de 144 hzli monitörler var ondan öyle dedim.
Başka birçok marka model var sadece ufo MPRT testten gerçek 1 ms olan bir monitörde baksanız belki bulursunuz hocam.

Teşekkür ederim yardım için, monitör geldikten sonra ghosting, sızma gibi sorunları nasıl tespit edebilirim?

Teşekkür ederim yardım için, monitör geldikten sonra ghosting, sızma gibi sorunları nasıl tespit edebilirim?
Hocam bu markaya ve ürüne göre değişiyor.
Mesela ben ilk monitör aldığımda asusun 165 hz ips panel monitöründe 3 adet siyah nokta çıktı iade ettim hiç uğraşmadım.
Sizde alırken denemeniz lazım,alacağınız monitörü forumda bir bakın derim.
Anladığım 3.000 tl civarında bütçeniz var.
Size en iyi monitörü bulmak lazım :D
Varmı buldunuz mu ürün?
Monitör almadan önce biraz piyasayı araştırmak lazım

Hocam bu markaya ve ürüne göre değişiyor.
Mesela ben ilk monitör aldığımda ASUS'un 165 Hz IPS panel monitöründe 3 adet siyah nokta çıktı iade ettim hiç uğraşmadım.
Sizde alırken denemeniz lazım, alacağınız monitörü forumda bir bakın derim.
Anladığım 3.000 TL civarında bütçeniz var.
Size en iyi monitörü bulmak lazım :D
Var mı? Buldunuz mu ürün?
Monitör almadan önce biraz piyasayı araştırmak lazım.

Vallahi ben zaten aldım başlıktaki monitörü 😁

Arkadaşlar an itibari ile BenQ ZOWIE 24" XL2411K 144Hz 1ms HDMI DP TN Dyac Pivot FHD Espor Gaming Monitör | ITOPYA bu monitörü almış bulunmaktayım. Sadece fikrinizi sormak amaçlı açılmış bir konu, sizce mantıklı yapmış mıyım?

Piyasadaki en iyi 144'lerden bir tanesi 240'lar zaten Motion blurdan pek bir faydası yok. O monitördeki DyAc teknolojisi hepsine bedel harika bir şey. Tabii TN olması biraz can sıkıcı. Arada film ve hikaye tabanlı oyun oynayacaklara VG249Q1A yı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı