BenQ Zowie XL2411K vs BenQ Zowie XL2731

Arkadaşlar çok teşekkürler kararımı "BenQ Zowie XL2411K" yana kullandım hatta sabah ilk iş gidip aldım şuan kullanıyorum çok memnunum.

ShifuTR Merhabalar,

Öncelikle tercihin için çok teşekkür eder, güzel günlerde kullanmanı dileriz.

Zowie XL-K monitörlerinde DyAc, Color Vibrance ve Black eQualizer gibi size başta FPS oyunlarında ve yüksek FPS sunan oyunlarda akıcılık ve renk performansı sağlayan optimizasyonlar bulunur. Lakin bu renk ayarları sadece oyun içi kullanım içindir.

Örneğin Black eQualizer ile CS:GO oynarken karanlık alanlardaki rakipleri çok daha rahat görebilirken, aynı ayar ile film izlerken siyah bütünlüğü sizi rahatsız edebilir.

Bu noktada monitörde bulunan profilleri oyun ve film izlemek için ayrı ayrı ayarlamanızı ve kaydetmenizi öneririz. Oyun oynarken orun profilinizde oynayıp, film izlerken film için ayarladığınız bir profili kullanarak monitörlerimizi çok daha verimli kullanabilirsiniz.

Ürünlerimizle ilgili herhangi bir soru sormak isterseniz bize buradan ya da [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı günler, iyi forumlar dileriz.

ShifuTR Merhabalar,

Öncelikle tercihin için çok teşekkür eder, güzel günlerde kullanmanı dileriz.

Zowie XL-K monitörlerinde DyAc, Color Vibrance ve Black eQualizer gibi size başta FPS oyunlarında ve yüksek FPS sunan oyunlarda akıcılık ve renk performansı sağlayan optimizasyonlar bulunur. Lakin bu renk ayarları sadece oyun içi kullanım içindir.

Örneğin Black eQualizer ile CS:GO oynarken karanlık alanlardaki rakipleri çok daha rahat görebilirken, aynı ayar ile film izlerken siyah bütünlüğü sizi rahatsız edebilir.

Bu noktada monitörde bulunan profilleri oyun ve film izlemek için ayrı ayrı ayarlamanızı ve kaydetmenizi öneririz. Oyun oynarken orun profilinizde oynayıp, film izlerken film için ayarladığınız bir profili kullanarak monitörlerimizi çok daha verimli kullanabilirsiniz.

Ürünlerimizle ilgili herhangi bir soru sormak isterseniz bize buradan ya da [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı günler, iyi forumlar dileriz.
Değerli yorumunuz için öncelikle teşekkür ederim. Genellikle CS:GO oynadığım için çok çok iyi kaliteli bir monitör, ayrı ayrı profil yapmamız dahada hoş. Kısacası BenQ kalitesi bir başka.

Şu an aktif bir şekilde kullanıyorum gayet de memnunum tavsiye ederim.
Memnun kaldığın için çok sevindik. Herhangi bir problem yaşarsan ya da sorun olursa [email protected] adresinden dilediğin zaman bize ulaşabilirsin.

Yorumu attıktan sonra siparişi verdim, heyecanla bekliyorum. Teşekkürler.
Hayırlı olmasını, mutlu ve sağlıklı günlerde kullanmanı dileriz. Aynı şekilde sormak istediğin bir şey olursa bize [email protected] adresinden ya da buradan ulaşabilrisin.

İyi forumlar dileriz.

Geri
Yukarı