BenQ Zowie XL2411P monitör alınır mı?

Çok teşekkürler bir de bu ayarları deneyeyim

Monitördeki Color Vibrance ve Black Equalizer'ı ve ekran kartı digital vibrance ayarını sadece CS:GO ya da valorant gibi oyunlar oynarken kullanın.

Aynı ayarları video izlerken kullanmayın. Keza bu ayarlar FPS oyunları için özel ayarlar ve renkleri çok değiştiriyor. Doğal renkler değil. Sonra kırmızı suratlı insanlar görünce "bu monitör çok kötü yaaa" diye dolanıyor insanlar ortalıkta :D

Monitördeki Color Vibrance ve Black Equalizer'ı ve ekran kartı Digital vibrance ayarını sadece CS:GO'ya da Valorant gibi oyunlar oynarken kullanın.

Aynı ayarları video izlerken kullanmayın. Keza bu ayarlar FPS oyunları için özel ayarlar ve renkleri çok değiştiriyor. Doğal renkler değil. Sonra kırmızı suratlı insanlar görünce "bu monitör çok kötü yaaa" diye dolanıyor insanlar ortalıkta :D

Evet evet öyle yaptım. Normalde standart modda belirlediğim ayarları kullanıyorum. Oyuna gireceğim zaman başka bir moda geçiyorum. Bu arada monitörden çok memnunum

Monitördeki Color Vibrance ve Black Equalizer'ı ve ekran kartı digital vibrance ayarını sadece CS:GO ya da valorant gibi oyunlar oynarken kullanın.

Selam XL2411P modeli arkadaşımda var amerikan priz var monitorde nasıl kullanıyorsunuz çevirici ile mi,yeni kablo mu aldınız? Çevirici ile kullansam inputlag falan olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı