Çözüldü Benq Zowie XL2546K monitörde 4:3 ayarı Black Bar'a sebep oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Towards

Centipat
Daha fazla  
Benq Zowie XL2546K adlı monitörü aldım ve önceki monitörümde olmamasına karşı bu monitörde çözünürlüğü 4:3 veya farklı bir çözünürlük yapınca kenarlarda black bar oluyor. Oyun içi de bu black bar oluyor. Bir türlü düzeltemedim. Nasıl düzeltebiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
RTX 3050 ama önceki monitörümde böyle bir sıkıntı yoktu monitör kaynaklı büyük ihtimalle.

NVIDIA ayarlarına gir orada masaüstü konum ayarı var onu tam ekran seç.

Bulamazsan 20 dakika içinde yardımcı olurum PC başında değilim.

Bulamazsan 20 dakika içinde yardımcı olurum PC başında değilim.
Ayarı yaptım ama düzelmedi.

Dosya Ekleri

• IMG20230324225618.jpg
    IMG20230324225618.jpg
    117 KB · Görüntüleme: 100
Bir de eğer farklı bir çözünürlükte oynarken 4:3 gibi tam ekran seçtikten sonra ölçeklendirme nasıl yapılacak kısmında ekran değil GPU seçin input lag önlemek için.

Evet tam ekran seçili.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de eğer farklı bir çözünürlükte oynarken 4:3 gibi tam ekran seçtikten sonra ölçeklendirme nasıl yapılacak kısmında ekran değil GPU seçin input lag önlemek için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Burada dediğine göre monitörün ayarlarından display>display mode>full yapman lazımmış.

Burada dediğine göre monitörün ayarlarından display>display mode>full yapman lazımmış.
Şimdi düzeldi. Çok teşekkür ederim yardımınız için 🙏

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı