BenQ Zowie ZA12-C alınır mı?

Bütçe
1500

cnlgezgin

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba 2018 yılında BenQ Zowie ZA12 satın alıp kullanmıştım. Şimdi tekrar mouse almam gerekiyor ve BenQ Zowie ZA12-C modelini düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz? Laptop ile birlikte kullanacağım. Oynadığım oyunlar CS:GO ve Valorant.

Merhaba 2018 yılında BenQ Zowie ZA12 satın alıp kullanmıştım. Şimdi tekrar mouse almam gerekiyor ve BenQ Zowie ZA12-C modelini düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz? Laptop ile birlikte kullanacağım. Oynadığım oyunlar CS:GO ve Valorant.

C serisinde kalite sorunu var fareyı sıktığında içe doğru bükülüyor o ve sensör olarak da o kadar iyi değil bence yeni gelecek Wireless serisini bekle.

Pil şarj vb durumlar kafamı karıştırıyor. Gecikme süresi de var tabii. Belki bütçede ürün önerirseniz arkadaş kıyaslar.

Çoğu Pro oyuncu kablosuza geçti artık. Gecikme olarak kabloludan hiçbir farkları yok (kaliteli olanların tabii). 100 saate kadar şarj süresi var mesela yukarıda attığım modelin. Birkaç güne bir yatmadan önce şarj etseniz yetiyor yani.

Tavsiye edebileceğiniz kaliteli bir model var mı peki kablosuz?

Yukarıda attığıma bir bakın. Eğer önceki ZA12 mouse'unuzdan memnunsanız ölçüleri birbirine çok yakın.

Geri
Yukarı