Benzine, Motorine, LPG'ye yine zam geldi!

Bir yerlerden tanıdık geliyor değil mi ? :)
FE-zH1WXIAYegM2.jpg
FE-zIcRXwAMKa6a.jpg

Şu anda Twitter'da reisimin yanındayım diyorlardır. :)
O konuda cok doluyum hic sorma. Kime sorsam planli programli yapiyorlar onceden hazirlaniyorlar fake hesaplarla organize oluyorlar diyor bende biliyorum oyle oldugunu ama sanki harbidende ne olursa olsun bunlara verilen destegin hic azalmadigi hissine kapiliyorum en son baktigimda 900k twit atmislardi.Bu troller bu psikolojik savas isini iyi biliyorlar ama sandikda organize olup fake hesaplarla oy vermek gibi birsey yok neyseki :) Sadece suan canimi sıkıyorlar o kadar

O konuda cok doluyum hic sorma. Kime sorsam planli programli yapiyorlar onceden hazirlaniyorlar fake hesaplarla organize oluyorlar diyor bende biliyorum oyle oldugunu ama sanki harbidende ne olursa olsun bunlara verilen destegin hic azalmadigi hissine kapiliyorum en son baktigimda 900k twit atmislardi.Bu troller bu psikolojik savas isini iyi biliyorlar ama sandikda organize olup fake hesaplarla oy vermek gibi birsey yok :) Sadece suan canimi sıkıyorlar o kadar
Ölülere bile oy kullandıran bir hükümetten bahsediyoruz hocam. :D

Dövizle para kazanıyorum, ben bile otomobil benim için lüks artık diyerek 2 hafta önce arabamı sattım. Şaka yapmıyorum, sattığım aracın yıllık masraflarını taksiye versem binlerce kilometre taksi kullanımı yapabiliyorum yaşadığım şehirde. Arabanın parası da cebimde kalıyor, kenarda işletiyorum onu bir şekilde.

Trafik derdim yok, sürekli yükselen MTV derdim yok, her yıl artan sigorta + kasko derdim yok, sürekli yükselen yakıt parası derdim yok, yıllık kapalı otopark ücreti derdim yok, bakım ücretleri derdim yok, rezil trafikte siniri gergin olanlarla kavga etmek zorunda kalma derdim hiç yok... Türkiye'deyken daha da araba almam, adamlar açık açık söylüyorlar işte bizim partimizin kaynağı belli olmayan zengin bireyleri hariç araba almayacaksınız diye. İşi gereği ya da mesafeden dolayı ihtiyacı olanlar için bir şey diyemem, onlar için üzgünüm ama bunun dışında araba sahibi olmak (ve yeni araba almak) artık zenginlerin lüksü.

Son düzenleme:
Dolar bilmem ne oldu bilgisayar alınmaz artık cümlelerinden dolar bilmem ne oldu araba/yakıt alınmaz artık devrine geldik. Teşekkürler AKP.

Bu adamlar öyle bir sistem kurdu ki milyonlarca orta direği karın tokluğuna ve günü kurtarmaya çalıştırıp, zengini daha çok zengin edip, fakiri de daha çok fakirleştirdiler. 21. yüzyıldaki en basit teknolojileri bile alamayan/almaya korkan bir halk haline geldik. Sonumuz ne olacak bilmiyorum ama gitgide uçurumdan yuvarlanıyoruz.

Son düzenleme:
Hayır tek seferde gelse nasıl olur insanlara yavaş yavaş acıta acıta söylüyorlar her gün şu haberleri konuşmak isteği gelmiyor artık içimden.
Oy politikasında işlerine yarıyor demek ki 😄

Arabayı artık süs diye koycam köşeye aldığımda 270e fullediğim araba suan 460tlye fulleniyor ya.
Günlük 90₺ yakıt alan minibüs şu an 130₺ yakıt alıyor. Yakında zam gelir.

Dolar bilmem ne oldu bilgisayar alınmaz artık cümlelerinden dolar bilmem ne oldu araba/yakıt alınmaz artık devrine geldik. Teşekkürler AKP.

Bu adamlar öyle bir sistem kurdu ki milyonlarca orta direği karın tokluğuna ve günü kurtarmaya çalıştırıp, zengini daha çok zengin edip, fakiri de daha çok fakirleştirdiler. 21. yüzyıldaki en basit teknolojileri bile alamayan/almaya korkan bir halk haline geldik. Sonumuz ne olacak bilmiyorum ama gitgide uçurumdan yuvarlanıyoruz.
Millet Türkiye ile dalga geçer oldu. Ne diyorlarsa hep tersi çıktı ama durmuyorlar ve inanan bir kesim var...

Yeni konular

Geri
Yukarı