Benzinli motora kapalı alanda bir şey olur mu?

NortonWest

Hectopat
Merhaba motorum apartmanın kapalı garajının içindeki küçük odada duruyor oda biraz küçük ama işimi görüyor kapısını da örtüyorum herhangi bir havala yeri yok bu sorun yaratırır mı?

Madawc

Kilopat
Yer
Sakarya
Yaratmaz fakat eniştemin de benzinli motoru var ve arada öyle bir benzin kokusu yayıyor ki etrafa durulacak gibi değil yani. Bence dikkat etmende fayda var Allah korusun 😇

djerosdj

Picopat
Benzinli motorlarda sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Toprak altı otopark ve garajlarda Tüp gibi basınçlı depoların veya kapların sıkıntısı oluyor. Havalandırma olmadığında patlama riski çok yüksek

KS
KS
NortonWest

NortonWest

Hectopat
Benzinli motorlarda sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Toprak altı otopark ve garajlarda tüp gibi basınçlı depoların veya kapların sıkıntısı oluyor. Havalandırma olmadığında patlama riski çok yüksek.

LPG arabalarının patlama riski çok yüsek değil mi cümlenin sonuna tam anlamadım :D

djerosdj

Picopat
LPG arabalarının patlama riski çok yüsek değil mi cümlenin sonuna tam anlamadım :D
LPG li araçların kapalı otoparka girememesinin nedeni bu aslında, ama bazı yerlerde yanlış da uygulanıyor, mesela havalandırması olan yerlerde ve yer altında olmayan yerlere de giriş yasağı koyuyorlar ,bu gereksiz aslında.

Yeni konular

Yukarı