Berat Albayrak: Son gelen veriler ekonomimizin büyüme rotasında ilerlediğini gösteriyor

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Son gelen veriler ekonomimizin büyüme patikasına girmesini destekleyecek şekilde rotasında ilerlediğini gösteriyor" dedi. Albayrak'ın açıklamasının yeni haftaya rekor seviyeden başlayan doların 8 TL'yi aşmasının ardından gelmesi dikkati çekti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

"Biz yurupa ülkesi olraka truplara meyden okuyorz siz ekmekle sizi mi aliyor dolar? Ben teyiciyim? Ekmekli mayaşım yok emme devletimiz seolsun atmışbeş meaşı veriyo miydemkz eykmek kördü önçeden ekmek nmi vardığ? Noqta."

ASDDASDASDAS.PNG

Bütün bunların şaka olduğunu ve dünyanın zor günlerinde insanları güldürmek için yapıldığını ne zaman açıklayacaklar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
aklıma bu geldi yine ksdjlfsd.

Devlet: O... Kardeşim PlayStation almışsın, 1 tane de bana alsana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya gerçekten akli sorunları var,ya sadece kendi yandaşlarını gaza getirmeye çalışıyor, ya da tamamen bizle alay ediyor. Bir şey demek istemiyorum. Daha gencim.

Geri
Yukarı