Berat Albayrak'ın Mailleri Hacklendi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Darbeyi ''X'' partisi yaptı zaten...

Bana laf etmeden önce terbiyeli ve sakin mesaj yazmayı öğrenin.

Burası çiftliğiniz değil, kimseye paralı köpek, yobaz diyemezsiniz. Size adam gibi cevap veriyoruz, insan gibi hakaret etmeden cevap verin...
Ben kimseye paralı köpek veya yobaz demedim. Gayet sakin bir şekilde konuşuyorum şu anda.

Öfkesini kontrol edemeyen ben miyim yoksa olayın sorumlularına sesini çıkartmayıp erleri öldüren 'Cumhuriyetin kurtarıcıları' mı ? Şu an bana tarafsız olduğunu söylediğin için bittin :). Tarafsız bir biçimde cevap ver bakalım görelim hangisi doğruymuş aydınlanalım. Bu adamlar kahraman diye anılırken o erlerin aileleri ne olacak ?
Sokakta top oynayıp, bilgisayarda oyun oynarken mi öğrendin bu bilgileri? Bilip bilmediğin şeyler hakkında kesin konuşuyorsun ama insanların hakkına giriyorsun. Şehitleri olaya katarak kendi haklılığını mı ortaya çıkarmaya çalışıyorsun? Ne biliyorsun da ne konuşuyorsun? Olayın sorumlularına sesini çıkartmayıp derken ne kast ediyorsun? Anlat bilelim? Kim öldürmüş (masum) erleri? Medya da gördüğün yalan yanlış görüntülerin mi muhabbetini yapıyorsun bana? Bu olayların asıl sorumlusu olan X kişisi kimin elinde? Sen her şeyi bilgisayar oyunu sanıyorsun herhalde? Kolay mı bu meseleler? Alamıyorlar adamı işte. Göz göre göre devletimize kast etti? Ama vermiyorlar. Sen de gelmiş burada erler öldü muhabbeti yapıyorsun. Şehit aileleri dururken, kahraman diye anılan bu adamlar kim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı