Berbat haldeyim, bu psikolojiden nasıl çıkabilirim?

eroman90

Centipat
Bundan 10 ay kadar önce bir kızla tanışmıştım. Arkadaş olduk ve çok iyi anlaşmaya başladık. Zamanla ben bu kızdan hoşlanmaya başladım. Sonra kız yavaş yavaş benden para istemeye başladı çoğu zaman gönderdim. Sevgili de olmuştuk. Ama ilerleyen zamanlarda beni engellemeye başladı, para at engeller kalksın gibi şeyler demeye başladı. Ona yaptığım iyliklerin haddi hesabı yok, eski sevgilisi buna borç takmıştı, o borcu bile ben ödemiştim 4 5 ay önce. Dün birden ben artık senle arkadaş olarak kalmak istiyorum bundan sonra dedi. Hoşlanmıyorum senden, sırf paranı koparabilmek için sana canım aşkım, cicim dediğini söyledi. Son olarak yine engelledi, hâlâ para at engeller kalksın, para atmayacaksan arkadaşım da değilsin dedi SMS ile :( aylarca tonla paramı yedi. Ben bu durumda ne yapabilirim? Ağlamaktan gözlerim kan çanağı oldu, psikolojimi altüst etti bu kız :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Onu sessize al, engelle, sustur. Bunları yapabildiğin tüm platformlardan yap. Elbet bir gün sana muhtaç olacaktır. Onu unutman gerekiyor, çok zor ama mecbursun.

Geri
Yukarı