Berberin yanlış saç kesimi

Fluuman

Centipat
Daha fazla  
Saçımın yanları çok uzamıştı ve üstten bağlayınca kuyruk uzun oluyordu. Ben yanları kısaltıp bağlayınca da kuyruk uzun durmasın dedim adama ama adam ön tarafı çok kısa bıraktı. Artık bağlayınca ön taraf düşüyor. Bu ikinci kez başıma geliyor. Ön tarafı zaten zar zor uzattım bağlayınca düşmesin diye ama adamın yaptığına bakın. Bildiğin sinir küpüyüm iki gündür. Türk berberlerinden çektiğimiz nedir ya. Böyle saç mı olur? Normalde uzundan kısaya gitmesi gerekmiyor mu?

IMG_20210430_002747.jpg

Dosya Ekleri

• IMG_20210430_002804.jpg
    IMG_20210430_002804.jpg
    78 KB · Görüntüleme: 114
Son düzenleyen: Moderatör:
Saçımın yanları çok uzamıştı ve üstten bağlayınca kuyruk uzun oluyordu. Ben yanları kısaltıp bağlayınca da kuyruk uzun durmasın dedim adama ama adam ön tarafı çok kısa bıraktı. Artık bağlayınca ön taraf düşüyor. Bu ikinci kez başıma geliyor. Ön tarafı zaten zar zor uzattım bağlayınca düşmesin diye ama adamın yaptığına bakın. Bildiğin sinir küpüyüm iki gündür. Türk berberlerinden çektiğimiz nedir ya. Böyle saç mı olur? Normalde uzundan kısaya gitmesi gerekmiyor mu?

Eki Görüntüle 999086

Ben amerikan traşı istemiştim bir gün kardeş yanlış oldu dedi 0'a vurdurdu.

Oldum olası sevmem berber dükkanlarını ben gitmiyorum açıkçası, makine aldım kendim kesiyorum en iyisi böyle hem hijyenik hem ekonomik hem de kafam rahat oluyor öyle çok şekilci biri de değilim uzayınca kesiyorum işte.

Eki Görüntüle 999086

Ha bir de böyle bir durumda parasını vermeyebilirsiniz dava değil de bunun gibi şeyler yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı