Berberlerin kullandığı mavi renkli ve şişesi saydam olan şampuanın adı nedir?

Asayls

Hectopat
Berberimin kullandığı bir şampuan var ismini göremedim. Şişesi saydam mavi renkli bir şampuan her gidişimde soracağım diye gidip unutuyorum. Saçımı yumuşattığı için saçım kolay şekil alıyor ve güzel kokuyor ama büyük ihtimal piyasadaki en ucuz şampuanlardan biri o yüzden sağlık için iyi değildir diye düşünüyorum. Bu şampuanın adını bilen ya da bu şampuana benzer iyi bir şampuan var mıdır?

Son düzenleme:
Calypso olabilir. Çok kaliteli bir şampuan değildir muhtemelen dediğiniz gibi. Berberler kremli şampuan kullanıyor genelde o yüzden yumuşak ve kolay şekil alıyor.

Berberimin kullandığı bir şampuan var ismini göremedim. Şişesi saydam mavi renkli bir şampuan her gidişimde soracağım diye gidip unutuyorum. Saçımı yumuşattığı için saçım kolay şekil alıyor ve güzel kokuyor ama büyük ihtimal piyasadaki en ucuz şampuanlardan biri o yüzden sağlık için iyi değildir diye düşünüyorum. Bu şampuanın adını bilen ya da bu şampuana benzer iyi bir şampuan var mıdır?

Bulaşık sabunu.

Kuaför şampuanı dedi 5L'lik bidonlarda 100 TL’ye geliyor dedi ama marka söylemedi. İpek kullananlar için soruyorum bu şampuanla aynı etkiyi verebilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı