Berkehan Çepni Vakası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Berkehan Çepni

Hectopat
Lan recep senin amını sikiyim Dx10 uyumlu bir hile yapta ver bize sen oynadınmı tmm gerisine karışma sikimin tepesi orospu cocugu bok gibi paran var sikilmiş it olmayanlar ne yapacak ha birde cod a benzemesin konusuna gelelim Activision senin ananın amına kosun oç götregin kavsagı

- - - Güncellendi - - -

Ya tabi dx10 gelince korsancılar yaşayacak. Burdan Crytek e sesleniyorum dx10 u boşa çıkarma , çıkartsanda pek bir kazanç bekleme neden mi ? Çok basit dx10cuların %90 ı korsancı ve oyunu asla orijinal almayacak ben enayimiyim diyen tipler.
senin de nanı sikiyim orospu cocugu atın banı sikilmişin evlatları

KS
Berkehan Çepni

Berkehan Çepni

Hectopat
Keşke yanımda olsaydın bu laflarını yedirirdim sana. Bak bende hiç ekran kartı yok yine de imzaladım. Yani büyütme bu kadar. Ekran kartını takas edersin 11 destekli kart alırsın olur biter.
yapmayın gözüm benim için hic sorun degil ama olmayanlarıda düşünmek lazım sen oyunu aldınmı oyna kardesim gec kenara böyle durmularda götlük etmeyin

KS
Berkehan Çepni

Berkehan Çepni

Hectopat
Çöp forumun çöp adamlarından bir tanesi. Takma sen onu. Konuşur konuşur susar ki cezayı yedi çoktan.
Doğum esnasında oksijensiz kalınca böyle oluyor insan.
siktirin lan oç ne ceza verirseniz verin siktigimin cocukları

- - - Güncellendi - - -

siktirin lan oç ne ceza verirseniz verin siktigimin cocukları
forumunuza kalmadık lan baba parası iyiyen itneler

Burak Alkan

Megapat
Yönetici
Makaleler
2
Yer
Nebuchadnezzar
Takma İsim: SİKRECEP
e-posta adresi: [email protected]
IP Adresi: 88.231.119.97
Tespit edilen konum: Rize
Servis Sağlayıcı: TTNET
Gerçek isim: Berkehan Çepni.
YouTube Hesabı: Berkehan çepni - YouTube
Facebook Profili: Facebook
Google+ profili: Oturum açın - Google Hesapları
Bir başka YouTube hesabı, küfretmeyi maharet sanıyor: berkehan cepni - YouTube

Fotoğrafı bulundu:

xaMcuJv.jpg

Fotoğrafı az daha büyütelim...

k1mggjp.jpg

Recep ufak bir blog girdisinden bile dava edilirken bu ergenler elini kolunu sallayıp nasıl özgürce küfür edeceklerini sanıyorlar :) Yarın Ankara Cumhuriyet Başsavcılığından kağıtlar gelince babasının eline, sonra çocuk şubeye bir uğrayınca görürüm ben bu arkadaşı. Okul hayatı biter önce, sonra bi sabıka, ileride devlet memuru olma şansı da kalmaz... Güzel bir sicil :)

3bLucbC.jpg

uzalan

Kilopat
Yer
kartepe
Ev telefonunu da bulabiliyorsan ailesi ile görüş, onlar gerekeni fazlası ile yapar. Savcılık falan uğraşmaya değmez, yarım akıllı bir velet için...

mevsres

Kilopat
Makaleler
7
Yapacak bir şey yok? Bunlardan burada da oluşacak ilerde. ;)

Oğuz26

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Gitmelisin, sessiz kaldıkça bunlar çoğalıyorlar. Chıp Forumda 14 veya 15 yaşında bir kız(erkek olduğu ortaya çıktı) herkese ağzına ne geldiyse saydırdı, aylarca forumdakileri huzursuz etti. Selçuk İslamoğlu savcılağa gerekli şikayetin yapılacağı hakkında bir konu açtı ama şikayet eden filan olmadı. Her neyse, öte yandan aklı ermeyen küçük bir çocuk olduğu için vakit kaybı. Olan babasına veya annesine olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yukarı