Berkehan Çepni'ye ne oldu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O vakanın başlangıcı bu konuya dayanıyormuş bu arada eğer merak eden varsa.

@Ozan Güven Eğer fotoğraftaki oysa yaptığınız hoş değil. Yıllar önce olmuş bitmiş bir olay için genç bir kişiyi hala bu şekilde ifşalamanız, uygunsuz diliniz hiç etik değil. Google'a adını yazdığında bu tür konulara denk gelmeyi, bu şekilde ifşalanmış olmayı hiç kimse istemez.

Konunun başlı başına gereksiz olduğunu düşünüyorum bu arada. Açılmasını da, altındaki gırgır şamatayı da doğru bulmuyorum. Yukarıda genç diye belirtmişim ama genç olmasına bile gerek yok. Küçükken yaptığı bir hata yüzünden bu şekilde hiç kimsenin üstüne gidilmemeli. Zamanında olmuş bitmiş gereksiz bir olay.

@Ozan Güven eğer fotoğraftaki oysa yaptığınız hoş değil. Yıllar önce olmuş bitmiş bir olay için genç bir kişiyi hala bu şekilde ifşalamanız, uygunsuz diliniz hiç etik değil. Google'a adını yazdığında bu tür konulara denk gelmeyi, bu şekilde ifşalanmış olmayı hiç kimse istemez.

Konunun başlı başına gereksiz olduğunu düşünüyorum bu arada. Açılmasını da, altındaki gırgır şamatayı da doğru bulmuyorum. Yukarıda genç diye belirtmişim ama genç olmasına bile gerek yok. Küçükken yaptığı bir hata yüzünden bu şekilde hiç kimsenin üstüne gidilmemeli. Zamanında olmuş bitmiş gereksiz bir olay.

Doğru. Ayıp yaptığı şey.

@Ozan Güven Eğer fotoğraftaki oysa yaptığınız hoş değil. Yıllar önce olmuş bitmiş bir olay için genç bir kişiyi hala bu şekilde ifşalamanız, uygunsuz diliniz hiç etik değil. Google'a adını yazdığında bu tür konulara denk gelmeyi, bu şekilde ifşalanmış olmayı hiç kimse istemez.

Konuyu açan arkadaş nereden çıkardı kaç senelik olayı. Ona sormak lazım.

Haklısınız... Recep abi özür dilerse konuyu sileceğini yazmış. Konu durduğuna göre özür gerçekleşmemiş. Kendisi de ismini aratınca sizin kadar rahatsız olsaydı gidip yüz yüze özrünü dilerdi, konu da silinirdi. Yani savunmaya veya arkasından konuşmaya gerek yok, olan olmuş.

Sizin kadar rahatsız olsaydı gidip yüz yüze özrünü dilerdi.

Rahatsız olduğu halde gidip özür dilemek mecburiyetinde değil ki? 7 Seneden bahsediyoruz, çoktan unutmuştur. Bu konu sahibi bu olayı nereden biliyor, nasıl gün yüzüne çıkardı kokmuş mezarlıktan anlamış değilim.

@Kimse Facebook profili zaten aramalarda ilk sıralarda çıkıyor, orada paylaştığı fotoğrafı ben de burada paylaştım, prim yapmayı gerektirecek bir durum yok yani ortalıkta.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı