Berker abiye selamlar

• Konuyu başlatan ZVZ
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 38
  • Görüntüleme 3B
Yani PC devri bitmek üzere, Berker abi o yüzden laptop kullanıyor belli ki.
Şu sözü son 13 yıldır her duyduğumda kenara 10 TL koysaydım şu anda Aston Martin alacak param olurdu... 2007 yılından beri bir bitemedi PC devri, üstüne PC master race dönemine girildi. Hâlâ bu deniliyor. :D

Ayrıca PC demek sadece masaüstü sistemleri kapsamıyor, laptoplar da PC (personal computer) oluyor.

Son düzenleme:
Şu sözü son 13 yıldır her duyduğumda kenara 10 TL koysaydım şu anda Aston Mart'in alacak param olurdu... 2007 yılından beri bir bitemedi PC devri, üstüne PC Master race dönemine girildi. Hâlâ bu deniliyor. :D

Ayrıca PC demek sadece masaüstü sistemleri kapsamıyor, laptoplar da PC (personal Computer) oluyor.

Masaüstüler çıktığından beri deniyor ama masaüstüler her geçen yıl daha çok güçleniyor.

Ama 5 yıl sonra ne olacak insanlar diyecek:

-Lan oğlum biz neden PC'le masadayız?

-Eee mini ITX sistem topla. 😎

-o kabloları klavye falan yanımda taşıması var.

-Iyi performans veriyor laptop gidip al o zaman ısınma sorunu falan.

5 Yıl sonra ...

-Sonunda istediğim bilgisayara kavuştum laptop artık ekran kartı, işlemci vs. değişitirelebiliyor.

-Aga hala laptop mu? Ben konsola geçtim PS 7.

-Lan.

Yani hemen hemen 5 yıl sonra laptop ve konsol kullanılcak.

Ama 5 yıl sonra ne olacak insanlar diyecek:

-Lan oğlum biz neden PC'le masadayız?

-Eee mini ITX sistem topla. 😎

-o kabloları klavye falan yanımda taşıması var.

-Iyi performans veriyor laptop gidip al o zaman ısınma sorunu falan.

5 Yıl sonra ...

-Sonunda istediğim bilgisayara kavuştum laptop artık ekran kartı, işlemci vs. değişitirelebiliyor.

-Aga hala laptop mu? Ben konsola geçtim PS 7.

-Lan.

Yani hemen hemen 5 yıl sonra laptop ve konsol kullanılcak.

Sanırım çözdüm seni:
Laptop almışsın. Masaüstülerin daha iyi olduğunu biliyorsun. Burada kendini avutuyorsun.

Sonunda istediğim bilgisayara kavuştum laptop artık ekran kartı, işlemci vs. değişitirelebiliyor.
5 yıl sonra bunu dediğinizde gelin, biraz daha güleyim.

Berker Güngör hareket halinde olduğu için dizüstü almış olabilir diye düşündün mü acaba? O şekilde bakarsan Recep Baltaş ve Ali Göngör de evinde masaüstü kullanıyor, bunu biliyoruz. Ama yanlarında en az bir dizüstü de bulunuyor, bunu da biliyoruz.

Masaüstü devri mi bitiyor? Ya git kardeşim, sizin laptoplarınızda 2 saat oyun oynasam alev alacak. Benim PC günde 9-10 saat açık kalıyor, hala da buz gibi.

Geri
Yukarı