Berlin'de, yüzlerce göçmenin halka açık havuzdaki kavgası ülkeyi karıştırdı

Az kaldı sıkın dişlerinizi birazcık. Ya olacak her şey çok güzel olacak elbet olacak.

Sedat peker soyluyu bir kamera ve bir tripod ile yendi. Biz ise 20 yıldır Akp'yi sadece oy vererek yenemedik.

Bu arada muhalefette desteklediğim tek kişi muharrem incedir. CHP'ye karşı mesafeliyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sedat peker soyluyu bir kamera ve bir tripod ile yendi. Biz ise 20 yıldır Akp'yi sadece oy vererek yenemedik.

Bu arada muhalefette desteklediğim tek kişi muharrem incedir. CHP'ye karşı mesafeliyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bana Cumhurbaşkanı oylarına sahip çıkamayan, ekranlarda konuşma dahi yapmayan Muharrem İnce'yi konuşma.

Bana Cumhurbaşkanı oylarına sahip çıkamayan, ekranlarda konuşma dahi yapmayan muharrem ınce'yi konuşma.

Bilemiyorum, daha samimi geldi. En son zp ile ittifak olacağını duymuştum. Ama ne kadar doğru bilemiyorum.

Akp'nin gitmesini istiyorsak CHP'ye vermeliyiz de, CHP'de açık bir şekilde pkk ile bağlantı kuruyor. Oy verilebilecek bir parti yok.

En azından 2. son olsa, güleriz.

Son düzenleme:
Bilemiyorum, daha samimi geldi. En son zp ile ittifak olacağını duymuştum. Ama ne kadar doğru bilemiyorum.

Akp'nin gitmesini istiyorsak CHP'ye vermeliyiz de, CHP'de açık bir şekilde pkk ile bağlantı kuruyor. Oy verilebilecek bir parti yok.

En azından 2. son olsa, güleriz.

Al izle belki ilham verir kararın değişir.

Al izle belki ilham verir kararın değişir.

Ekrem İmamoğlu'nun yaptığı olumlu şeyleri biliyorum. Fakat bir yandan da güvenemiyorum.

Zaten burada konusu da açılmıştı. "İBB'nin otobüs almak için çekeceği krediye onay gelmiyor" diye. İktidar da birazcık ayağını kaydırmaya çalışıyor.

Ekrem İmamoğlu'nun yaptığı olumlu şeyleri biliyorum. Fakat bir yandan da güvenemiyorum.

Atatürk boşuna "bütün ümidim gençliktedir" demedi. Z kuşağı gümbür gümbür geliyor. Tek çaremiz bu eğer ki bunu seçmezsek bir ömür boyu daha AKP ile yaşamaya devam imzasını atmış oluruz.

Atatürk boşuna "bütün ümidim gençliktedir" demedi. Z kuşağı gümbür gümbür geliyor. Tek çaremiz bu eğer ki bunu seçmezsek bir ömür boyu daha akp ile yaşamaya devam imzasını atmış oluruz.

Z kuşağına da güvenemiyorum. Çoğu beğeni kasmak için ağlayan tipler. Fakat içlerinde zeki insanlar tabii ki de vardır.

Umarım CHP düzeltir. En azından doları 7-8'e ilk 1 yıl içerisinde düşürseler hem işletmeler rahatlar. Hem de onlar rahatlar. Tabii ilk önce seçimi kazanmaları gerek. Umarım AKP 2018'deki gibi hile yapmaz. Yoksa CHP çok fena patlayacak gibime geliyor.

Z kuşağına da güvenemiyorum. Çoğu çoğu beğeni kasmak için ağlayan tipler. Fakat içlerinde zeki insanlar tabii ki de vardır.

Umarım CHP düzeltir. En azından doları 7-8'e ilk 1 yıl içerisinde düşürseler hem işletmeler rahatlar. Hem de onlar rahatlar.

Z kuşağı sadece gençlerden ibaret değildir, içinde Türkiye Cumhuriyeti Halkı'da vardır. Gümbür gümbür geliyoruz bize güvenin.

Geri
Yukarı