Beş insanı kurtarmak için bir insanı öldürür müydünüz?

Youtube dan video izleyip konu açanlar...
sizin hiç bir zaman orjinal düşünceniz olmayacak,kopyacısınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Justice: What's The Right Thing To Do? Episode 01 "THE MORAL SIDE OF MURDER"

Öncelikle insanları böyle şeylerle itham etmeyiniz. İnternette gezinirken görmüş beğenmiş veya eleştirmiş ve gelip fikrimizi sormuş. Ayrıca ordan burdan gördüm demedi. Kısacası şuan kopyacı durumuna düşen sensin.

Yalnızlar iyi insanlardır, toplu gezen tipler 4 kişi ya da daha fazla geneli havacı artist geleceğini umursamayan yanındakilerin duygusunu hiçe sayan tiplerdir, ben yalnızı kurtarırdım çünkü hep dışlanmıştır, zaten o beşini kurtarıp o 5 kişinin ölen kişi umrunda değilmiş gibi davranıp gülüp oynamaya devam ederlerse bende onları öldürürüm ilahi adalet :D

Yalnızlar iyi insanlardır, toplu gezen tipler 4 kişi ya da daha fazla geneli havacı artist geleceğini umursamayan yanındakilerin duygusunu hiçe sayan tiplerdir, ben yalnızı kurtarırdım çünkü hep dışlanmıştır, zaten o beşini kurtarıp o 5 kişinin ölen kişi umrunda değilmiş gibi davranıp gülüp oynamaya devam ederlerse bende onları öldürürüm ilahi adalet :D

Muhteşem hortlatma :D

4 Yıllık konu :D

Ama barış özcan bununla ilgili bir video hazırladı izleyebilirsiniz :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı