Beş Kardeş - Salı Günü Tekrardan Başlıyor

hrn016

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet, Onur Ünlü'nün ince zekasından çıkmış "Beş Kardeş", 5 bölüm yayınlandıktan sonra sezon arası vermişti. Bu salı, yani ertesi gün, yani 16 Haziran 2015 Salı tekrardan başlıyor.

"Abi ben yabancı diziden başka izlemem", "abi amerikanlar işi biliyor" diyen arkadaşları Leyla ile Mecnun'dan sonra buraya alalım. :)

6.Bölüm Fragmanı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kardeş Payı, İşler Güçler, Leyla ile Mecnun, Ben de Özledim'den sonra bunların tadını verebilen tek diziye, hoşgeldiniz efenim :)

@er36po Abi sen seversin böyle dizileri :D

Çok sağol vallahi Mutlu Ol Yeterden sonra çok iyi gelecek. İsmail Abiiiiii!

Hadi hayırlısı, adam akıllı tek bu dizi kaldı elimizde onuda almazlar umarım.
İnşallah :)

Çok sağol vallahi Mutlu Ol Yeterden sonra çok iyi gelecek. İsmail Abiiiiii!
HOOOOPPP! :D
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ben saç ektirirdim abi :D

7. Bölüm'ü izlemediyseniz, sizi buraya alalım efenim :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı