Beşiktaş - Fenerbahçe maçındaki yaşanan tatsız olaylar

Randower

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Üniversite öğrencisi
Profil Kapağı
1524136703
Dün oynanan maçta yaşananlar hakkında düşündükleriniz neler ? Ben şahsen futbolun tadının artık kalmadığını sezmeye başladım. Şikesi var bilmemnesi var her maç kavga gürültü veya insanların ailevi ve manevi değerlerine edilen onlarca küfür. Spor dediğin eşit şartlarda yapılır ve dostluk çerçevesinde oynanır. Kaybeden takım taraftarları futbolcusuna sövüyor. Beşiktaş kalecisi Tolga'nın arkasındaki tribünden Tolga'nın ölen annesine karşı takımın taraftarları tarafından küfürler, hakaretler ediliyor. Ben Tolga olsam benim de nevrim döner herhalde.

Son düzenleme:
Nevrin mi döner? Futbol kardeşim bu. Çocuk parkı değil. Kürsüyü Sergen Yalçın'a bırakayım. Milli bir maçta sahayı terk eden Volkan hakkında söyledikleri.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Olayları çıkaranlar Fenerbahçe Taraftarı olmaz bence. O kişiler tek tek tespit edilip artık hiçbir sahaya sokulmamaları gerekir. Büyük ihtimalle FenerBahçe Spor Club para cezası ve saha kapatma cezası uygulanacaktır.

Nevrin mi döner? Futbol kardeşim bu. Çocuk parkı değil. Kürsüyü Sergen Yalçın'a bırakayım. Milli bir maçta sahayı terk eden Volkan hakkında söyledikleri.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Evet aynen öyle olur. Yapım böyle, herkesin vardır böyle bir özelliği.

Madem konu açıldı, şuradan bir medeniyet alalım mümkünse.

Japonya'da Derbi:

Şu japonlardan nükleer santral yerine, medeniyet alabilsek keşke.

Medyanın gücü bence insanlarda cidden çok etkili.İnsanlara 1 gün içinde öyle bir his verdiler ki sanki Fenerbahçe taraftarı terörist.Ama nedense bu tür olaylar Vodafone,TT Arenada olunca kimse takmıyor.Belkide böyle olaylar diğer sahalara göre Fenerbahçe'de daha az olduğundandır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı