Beşiktaş'ta kötü olan Vagner Love'nin Kazakistan'da coşturuyor olması

Anil JK

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Kaldırım Mühendisi
Vallahi biz mi faydalanamadık yoksa küçük lig topçusu mu oldu yaşlandıkça hiç bilmiyorum ama.
13 maç 14 gole katkı 7/7.
Bu istatistikler güzel istatistik.
Ama bir lig Türkiye bir lig Kazakistan.

Vallahi biz mi faydalanamadık yoksa küçük lig topçusu mu oldu yaşlandıkça hiç bilmiyorum ama.

Hocam büyük takım futbolcusu değil. O yıl porto, Monaco, Napoli gibi takımlarından bile daha iyi bir kadro vardı. Love klasik Anadolu topçusu. Beşiktaş'ın şampiyonluğu kaybetmesinin en büyük nedeni bence Love.

Gerçekten iyi futbolcu diye aldığımız futbolcular elimizde patlıyor bunun bir sürü örneği var vagner love, negredo vs.

Hocam büyük takım futbolcusu değil. O yıl porto, Monaco, napoli gibi takımlarından bile daha iyi bir kadro vardı. Love klasik Anadolu topçusu. Beşiktaş'ın şampiyonluğu kaybetmesinin en büyük nedeni bence love.

Forvet Beşiktaş'ı ya kurtarıyor ya yakıyor.
15-16 gomez sezonu şampiyon.
16-17 abou-cenk sezonu şampiyon.
17-18 cenk(yarım)-love-negredo sezonu 4.
Negredo sonradan açıldı ama love dediğiniz gibi Anadolu topçusu. Kazakistan o kadar kötü bir lig değil ama.

Gerçekten iyi futbolcu diye aldığımız futbolcular elimizde patlıyor bunun bir sürü örneği var vagner love, negredo vs.

Forvet Beşiktaş'ı ya kurtarıyor ya yakıyor.
15-16 gomez sezonu şampiyon.
16-17 abou-cenk sezonu şampiyon.
17-18 cenk(yarım)-love-negredo sezonu 4.
Negredo sonradan açıldı ama love dediğiniz gibi Anadolu topçusu. Kazakistan o kadar kötü bir lig değil ama.

Orada lig değil de Beşiktaş'ı kastettim Beşiktaş o yıl üst düzey bir takımdı bence.

Son düzenleme:
Orada lig değil de Beşiktaş'ı kastettim Beşiktaş o yıl muhteşemdi.

Evet. Dediğim gibi Beşiktaş'ın forveti ya yakar ya kurtarır.
Negredonun formu 2.sezon yerine geldi. İlk sezon bir aboubakar-gomez gibi olsa şampiyonluk gelirdi belki.

Geri
Yukarı