Bestgore sitesine girmek suç mu?

Mesajınızı raporlayıp site adının kaldırılmasını istediğinizi belirtirseniz moderatörler kaldıracaktır, ben raporladım bile. Umarım bir gün merak edip girmem.

Benim bir sorum olacaktı size. Bundan birkaç ay öncesine kadar Bestgore sitesine VPN ile girebiliyordum lakin 1-2 aydır siteye giremiyorum. Girince önüme sadece yazılar çıkıyor. Ayrıca sitenin isminin sonu da. İndex olmuş. Acaba site mi kapandı?

Benim bir sorum olacaktı size. Bundan birkaç ay öncesine kadar Bestgore sitesine VPN ile girebiliyordum lakin 1-2 aydır siteye giremiyorum. Girince önüme sadece yazılar çıkıyor. Ayrıca sitenin isminin sonu da. İndex olmuş. Acaba site mi kapandı?
Sanırım kapanmış. Ben 1 kez girdim onda da üstte yazılar vardı sitenin kapandığı vs. şeyler yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam, altta da random daily video vardı. Her gün yeni bir video geliyor oraya. Sitenin sonu index miydi hatırlamıyorum.

Bestgore sitesini merak ettim ama normal şekilde giremedim. VPN açınca girdi ve random daily video diye bir şey çıktı. İğrenç bir şeydi adamı kesiyorlardı. Sövüp çıktım allahsızlara. Lanet olsun ne kadar kansız varmış dünyada. Neyse bunların yeri cehennem zaten, soruma geleyim bu siteye sadece girdim ve videoyu izledikten sonra çıktım. Sabah polis basmaz evi değil mi? Herhangi kötü bir amaçla (yasa dışı iş yapmak veya iğrenç video paylaşmak gibi) girmedim sadece meraktan girdim ve pisliği gördükten sonra çıktım. Ayrıca anladım ki fazla merak... Her neyse umarım girmekten bir sorun olmaz, iyi forumlar.

Bu arada asla tavsiye etmiyorum girmenizi. Aynı bu şekilde birisi daha tavsiye etmemişti, merak etmeyin demişti ama ben yine de durmayıp girdim. Merak edilecek bir şey yokmuş. Siz girmeyin.

Yasadışı değil ama çok piskoloji bozan bir site bir daha girmeyin derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı